Hakkımızda


Kore Medya, Kore Dizi ve Filmlerine adanmış bir sitedir. Kore dizi ve filmleri hakkında en güncel magazin haberlerini burada bulabilirsiniz.

Kore Medya ‘yı tipik bir web sitesi zannetmeyin, çünkü farklı sitelerde ayrı ayrı bulunan tüm Kore Dizi ve Film ile ilgili haberleri bir araya getirip sizlere sunuyoruz. Haberler, özellikler, yorumlar, drama profilleri, quizler, anketler ve TV derecelendirmeleri aklınıza gelebilecek her şey var.

Kore Medya, kore dizi ve kore filmleri ile ilgili içerik,magazin haberleri vb. bilgileri bir arada bulabileceğiniz bir sitedir.

kore medya logo

Amacımız

Kore Medya olarak amacımız, Türkiye’de ki Kore dizi ve Kore Film hayranlarına, güvenilir haberleri ve diğer yararlı içerikleri zamanında yayınlayarak sizlere ulaştırmaktır. Ayrıca Kore kültürünü insanlara tanıtmak ve sevdirmek de amaçlarımız arasındadır.


İçeriklerimiz

Haberler – Kore dizi ve Kore filmleri ile alakalı her içeriği barındırırız.

Özellikler – Benzer sitelerin odaklandığı karışık içeriklerin aksine bizde sadece kore dizi-film içerikleri ile ilgili makaleler mevcuttur.İnceleme, reyting, tavsiye. eleştiri vb.

Görüşler– İncelemeler ve fikirlere dayalı makaleler bu sitenin içeriğidir. Harika olan şey, herhangi bir Kore drama hayranı bir inceleme gönderebilir ve Kore Medya’da yayınlayabilir! Bizimle iletişime geçmeniz yeterli!

Drama Profilleri – Drama X’in özeti, fragmanı veya oyuncu kadrosu olsun, hepsine sahibiz. Dikkatinizi çeken herhangi bir şovla ilgili bilgi için alışveriş yapabileceğiniz yegane site olmayı hedefliyoruz.