Jun Ji Hyun, Ju Ji Hoon’un Yeni Dizisi ‘Jiri Mountain’ Dizisinde Rol Alacak!

Güney Kore’nin en popüler yıldızlarından Jun Ji Hyun ve Ju Ji Hoon ‘un, yaklaşmakta olan kore dizisi Jiri Mountain ‘da başrol olacakları kesinleşti.

Projeden yetkililer, “Jun Ji Hyun ve Ju Ji Hoon‘un rol alacağını onaylıyoruz” açıklamasını yaptı. Ülkenin ikinci en yüksek dağının nefes kesen manzaralarına karşı kurulan Jiri Dağında geçecek olan dizi, kendilerini bekleyen tehlikenin farkında olmadan Jirisan Ulusal Parkı’ndaki keşfedilmemiş bölgeleri dolaşmaya ve tırmanmaya karar vermiş insanların etrafında dönecek.

Jun Ji Hyun, Jirisan Ulusal Parkı’ndaki en iyi dağ bekçisi olan kadın kahraman Seo Yi Gang’ı canlandıracak. Toprak yollar, kaya duvarlar ve kayalıklar dahil olmak üzere farklı topografik koşullara verimli bir şekilde tırmanacak kadar uzun süredir bu işi yapmakta. Seo Yi Gang keskin içgüdüleri ve iz sürme yeteneği sayesinde tehlikede olan dağcıları kurtarmak için çalışmaktadır. Bu arada Ju Ji Hhoon, geçmişte askeri kaptan olarak çalışan Kang Hyun Jo isminde ki gizemli bir karakteri canlandırmaktadır. Jirisan Ulusal Parkı’na vardıktan sonra Kang Hyun Jo, dağ bekçileri derneğine katılır. Sonunda, tırmanışları sırasında kazalarla karşılaşan insanları kurtarmak için Seo Yi Gang’a yardım eder.

Yeni dizinin yapım ekibi, “Pek çok insanın kendi değerli anılarına ve deneyimlerine sahip olduğu Jirisan gibi muhteşem bir yerde, senarist Kim Eun Hee ( Netflix Kingdom Dizisi / 2019, 2020) ve yönetmen Lee Eung Bok ( Mr. Sunshine , 2018). işbirliğiyle yeni bir hikaye yaratmaya çalışacağız. ” dedi.

Dizi setinde sosyal mesafe önlemleri olup olmadığı sorulduğunda, “Oyuncunun ve personelin güvenliğini önceliğimiz olarak görüyoruz. Herhangi bir COVID-19 enfeksiyonunu önlemek için, güçlendirilmiş karantina yönetmeliklerine uyarak setimizi kapsamlı bir şekilde hazırlıyoruz. Şu anda içinde bulunduğumuz zorlu duruma rağmen, takımdaki herkes bunun üstesinden birlikte gelebilmek için çok çalışıyor. ” yanıtını verdi.

Jirisan (Jiri Dağı) olarak da bilinen Jiri Mountain Kore dizisinin bu ayın ortasında çekimine başlanması ve 2021’de yayınlanması hedefleniyor.

Kaynak(1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın