TVXQ Changmin, Covid 19 Nedeniyle Düğününü Erteledi!

TVXQ ChangMin, Covid 19’un Kore‘de yeniden yayılması nedeniyle düğün törenini erteledi.

‘SM Entertainment’tan bir yetkili ayın 27’sinde “Changmin, Covid 19’un iyice yayılmasından dolayı gelecek ayın 5’inde planlanan düğününü erteledi” diye açıklama yaptı.

Kesin program henüz belirlenmedi. “ChangMin, daha sonra ailesiyle düğün programını tartışacak ve gününe karar verecekler.” diye açıkladı.

TVXQ Changmin ‘in geçen yıl Aralık ayından bu yana ünlü olmayan genç biriyle sevgili olduğu biliniyordu zaten. Haziran ayında ise evleneceğini el yazısı ile hayranlarına iletmişti. “Hayatımı sevdiğim bir kadınla paylaşmaya karar verdim. Onunla güven çerçevesi içerisinde iyi bir ilişkim oldu ve düğün törenini Eylül ayında sıcaklar bittiğinde yapacağız” diyerek açıklamıştı.

Ayrıca hayranlarına ve Yunho’ya da teşekkür etti. ” Hayranlarımız TVXQ‘yu koruyup kolladığı için olgunlaşabildim. Yunho‘ya (hyeong) beni desteklediği için çok teşekkür ederim.”

Bu arada, ChangMin, 2003 yılında TVXQ isimli kpop grubunda çıkış yaptı. ‘Hug‘, ‘Rising Sun‘ gibi çok sayıda hit şarkıları hayranları tarafından sevildi. Nisan ayında ilk solo mini albümleri olan ‘Chocolate‘ ı yayınladılar.

Kaynak (1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın