Kim Hee Sun ve Joo Won’un ‘ Alice ‘ Dizisi için Basın Toplantısı Yapıldı!

Kim Hee Sun ve Joo Won ‘un başrolde olduğu ‘ Alicekore dizisi basın toplantısı ve prodüksiyon sunumu ile dikkat çekti.

SBS’nin ‘yeni Cuma ve Cumartesi draması ‘Alice‘ in prodüksiyon sunumu internet üzerinden canlı olarak yayınlandı. Dizinin oyuncuları Kim Hee Sun, Joo won, Kwak Si Yang, Lee Da In ve PD (Yönetmen) Baek Soo Chan bir araya geldi.

Koronavirüs enfeksiyonunu önlemek amacıyla basın toplantısı sırasında oyuncuların arasında bir bölme oluşturuldu.

Prodüksiyon sunumu için sorumlu spiker Kim Yoon Sang, her oyuncuya ‘ Alicedizisi hakkında merak edilen sorular yöneltti.

Basın toplantısı sırasında Kim Hee Sun Covid-19 dolayısıyla yapılan bölmeye elini kaldırarak: “Bu çok acımasız değil mi? Birbirimizi göremiyoruz …” sözlerine karşı Joo Won da ellerini kaldırarak karşılık verdi.

Bu durumu gören spiker Kim Yoon Sang, ” ‘Alicedizisinin oyuncularının çekim esnasında da iyi anlaştıklarının kanıtlarını görüyoruz.” dedi.

Kim Hee Sun ‘un Değişmeyen Güzelliği!

alice kim hee sun

Ayrıca 43 yaşında ki aktris Kim Hee Sun‘un yıllara meydan okuyan güzelliği de dikkat çekti. Alice dizisinde anne ve oğlu canlandıracak olan Kim Hee Sun ve Joo Won resmi ve şık kıyafetleriyle göz kamaştırdılar.

Alice dizisi, ölümle ayrılan, ancak zaman ve uzayın sınırlarını aşarak yeniden bir araya gelen iki kişinin olağanüstü hikayesini anlatmaktadır. Dizi 28 Ağustos da yayın hayatına başlayacak. Dizinin ayrıntılı konusu ve fragmanı hakkında daha fazla bilgi almak için burayı tıklayın!

Kaynak (1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın