Netflix, Jun Ji Hyun’lu “Kingdom” Dizisinin Ön Bölümüne Dair Cevap Verdi!

Netflix, “Kingdom” dizisinin öncesini anlatan filmde Jun Ji Hyun‘un oynama ihtimaline dair açıklama yaptı.

20 Temmuz’da Munhwa Ilbo, “Kingdom” dizisinin, ikinci sezonunun sonunda sürpriz yaparak diziye konuk olan Jun Ji Hyun‘un oynadığı yeni bir prequel (Ön Bölüm) çekmeyi planladıklarını açıkladı. Ön bölüm, Jun Ji Hyun’un oynadığı Ah Shin karakteri ve nasıl savaşçı bir kimliğe büründüğünden bahsedecek.

Kaynak, “Zamanlama çatışmaları nedeniyle ‘Kingdom‘un ilk iki sezonunda yer alan başrollerin üçüncü sezon için derhal çekime başlaması imkansızdı. İkinci sezondan sonra hikayelerinin devam etmesi muhtemelen iki veya üç yılı bulabilir. Bu yüzden Jun Ji Hyun‘un yer aldığı yeni bir karakterlerin olduğu bir kadro ile Kingdom‘un öncesinin hikayesini anlatacağız.”

Star News tarafından yapılan farklı bir açıklamada ise, ön bölümün 70 dakikalık kısa bir film olacağını ve tartışmaların son aşamalarında olduklarını iddia etti. Ayrıca, filmin Ekim ayında başlayacağını bildirdi.

Bu raporlara yanıt olarak, Netflix’ten bir kaynak, “ ‘Kingdom‘ için henüz gelecekte ne gibi planlarımız olduğuna dair bir karara varmadık. Başrol oyuncuları, senarist veya yönetmen dahil olmak üzere şu anda teyit edebileceğimiz hiçbir şey yok. Ön bölüm olup olmayacağına bile karar verilmedi. ” yanıtı verdi.

Daha fazla güncelleme için bizi takip etmeye devam edin!

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın