Lee Joon Gi ve Moon Chae Won ‘un Harika Ebeveyn Portresi!

tvN , yaklaşmakta olan “ Flower of Evil ” dizisi için Lee Joon Gi ve Moon Chae Won ‘un yeni fotoğraflarını yayınladı .

Flower of Evil” seri katil geçmişini saklayan Baek Hee Sung’un (Lee Joon Gi ) ve bu durum hakkında şüphelenmeye başlayan karısı dedektif Cha Ji Won’un (Moon Chae Won) hikayesini anlatacak. Böylece kendilerini yüzleşmek istemedikleri bir gerçeğin önünde bulurlar. Etraflarında, korkunç aile geçmişiyle tek başına mücadele etmesi gereken seri katilin kızı Do Hae Soo (Jang Hee Jin) ve özel bir haber için her şeyi yapacak olan muhabir Kim Mu Jin (Seo Hyun Woo) var.

Yeni fotoğraflara Baek Hee Sung ve Cha Ji Won ‘un sahip olduğu mutlu aileyi gözler önüne sermek için kızları Baek Eun Ha’yı oynayacak çocuk oyuncu Jung Seo Yeon da katıldı.

Fotoğraflardan birinde Baek Hee Sung, Cha Ji Won ve Baek Eun Ha birlikte doğum günü kutluyorlar. Çift sevinçle şarkı söyleyen ve alkışlayan tatlı kızlarına sevgiyle bakıyor.

Cha Ji Won ve Baek Hee Sung, Baek Eun Ha’yı yetiştirmek için sevgi dolu ebeveynler olarak ellerinden geleni yapıyorlar. Cha Ji Won nemli saçlarını kuruturken Baek Hee Sung onunla yalnız zaman geçirmekten hoşlanıyor gibi görünüyor. Cha Ji Won, kocasının kızlarını beslemesini izlerken memnun bir şekilde gülümsüyor.

Ancak, Baek Hee Sung’un seri katil olabileceği ortaya çıktığında şok edici bir dağılma yaşayacaklar. İzleyiciler, iki aktörün kimyasını izlemeye ve şüpheli hikayenin arkasındaki gerçeği keşfetmeye şimdiden hevesliler.

Flower of Evil” 22 Temmuz ‘da yayınlanacak.

Kaynak (1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın