Lee Joon Gi, Yeni Dizisi “ Flower of Evil ” Hakkında Düşüncelerini Paylaştı!

Lee Joon Gi ’nin ajansı Namoo Actors, yaklaşan yeni dizisi “Flower of Evil” in resmi posteri için poz veren aktörün kamera arkası videosunu paylaştı.

Flower of Evil” seri katil geçmişini saklayan Baek Hee Sung’un (Lee Joon Gi ) ve bu durum hakkında şüphelenmeye başlayan karısı dedektif Cha Ji Won’un (Moon Chae Won) hikayesini anlatacak. Böylece kendilerini yüzleşmek istemedikleri bir gerçeğin önünde bulurlar. 

Video, Lee Joon Gi‘nin kamerayı dostça bir gülümseme ile selamlamasıyla başlıyor. Fotoğraf çekimi seansından sonra, Lee Joon Gi fotoğraf makinesine geri döner. Personel, kimin kanının elinde olduğunu sorar ve “Ah, söyleyemeyeceğim, ipucu vermiş olurum! Sonuna kadar izlerseniz, kimin kanı olduğunu ve bu kişi hakkında daha fazla ipucu öğrenirsiniz. ”

Lee Joon Gi çekim sırasında soğuk görünüyor. Ancak çekim bittiği zaman oyuncu ekip içinde gayet eğlenceli. Kamera yapımını da unutmuyor ve arada bir gülümsüyor.

Bir mola sırasında Lee Joon Gi, “ Yaklaşan yeni dizimiz Flower of Evil ‘in poster çekimi için buradayım. Burada ki ilk çekimimiz dün olmuş gibi sanki. Zaten iki ya da üç aydır çekim yapıyoruz ve posterlerin de zamanı gelmişti. Bütün bunlar bir şekilde benim için yeni hissettiriyor. ” Ardından, dramın gizemli havasını yansıtması için ona yardım eden ekip üyelerini övüyor.

Lee Joon Gi şöyle devam ediyor: “Posterin ortaya çıkardığı şeye gerçekten hayranlık duyuyorum. Bu poster insanların dizi için beklentilerini yükseltmelerini sağlayacak. Dizinin yakında yayınlanacağı düşüncesi beni hem geriyor hem de heyecanlandırıyor. Elimden geleni yapıyorum, bu yüzden lütfen dört gözle bekleyin. ”

Çekimlerden sonra ne yiyeceği sorulduğunda, “Hepinizin bildiği gibi bira içebilmek için çok çalışıyorum! Her zaman söylediğim gibi, çalıştıktan sonra hemen eve gidip, duş almak ve gün boyunca neler yaptığımı düşünürken soğuk bira içmek istiyorum. Bu benim mutlu saatlerim. Bira içerken film veya drama izlemekten daha güzel bir şey yoktur. ”

Kaynak (1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın