Joo Won ve Kim Hee Sun’un Oynadığı ‘Alice’ dizisi Ağustos’da Başlıyor!

Joo Won ve Kim Hee Sun‘un başrol olduğu bilim kurgu kore dizisi ‘ Alice ’, 28 Ağustos’ta yayınlanmaya başlayacak.

Alice dizisi, ölümle ayrılan, ancak zaman ve uzayın sınırlarını aşarak yeniden bir araya gelen iki kişinin olağanüstü hikayesini anlatmaktadır. İnsanlar “Alice” adlı bir cihaz sayesinde gelecekten bugüne gelirler. “Alice” yüzünden zayiatların meydana gelmesini önlemek amacıyla, iki kişi zaman yolculuğunun ardındaki sırları çözmek için yola çıkar.

Joo Won doğuştan ilgisizliği olan Park Jin Gyum isimli dedektif rolünü canlandırmaktadır. Park Jin Gyum, gizemli bir vakayı araştırırken, zaman yolculuğunun varlığını keşfeder. Duygularını gösteremese de, yıllar önce annesini kaybettiğinden beri kalbinde büyük bir keder taşıyor.

Dizi de Joo Won‘a eşlik eden ünlü oyuncu Kim Hee Sun ise Yoon Tae Yi ve Park Sun Young rollerini canlandırmaktadır. Tae Yi, zaman yolculuğunun sırrını ortaya çıkarmaya çalışırken ölen fizikçi Park Jin Gyum’un annesidir. Öte yandan, Sun Young karakteri ise gelecekten gelen ve olağanüstü olayların açıklamasının anahtarını elinde tutan bir bilim insanıdır. Sun Young, kaderin onları tekrar bir araya getirdiğine inanan Jin Gyum ile karşılaştıktan sonra, kendi sırlarını da keşfedeceğini bilmeden ona gerçeği bulma konusunda yardım eder. Bir çok ödülü olan ünlü aktrisin iki farklı kadına dönüştüğü dizide inanılmaz yeteneğini bir kez daha göstermesi bekleniyor.

Bilim kurgu ve melodramı harmanlayan Alice, Into the World (2017) dizisini yöneten Baek Soo-chan tarafından yönetiliyor. Senaryo ise Kim Kyu Won, Kang Cheol Kyu ve Kim Ga Young tarafından kaleme alındı. Dizinin, Backstreet Rookie‘nin finalinden sonra her Cuma ve Cumartesi günleri yayınlanması planlanmaktadır.

Alice dizisinin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak : (1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

One thought on “Joo Won ve Kim Hee Sun’un Oynadığı ‘Alice’ dizisi Ağustos’da Başlıyor!

Bir Cevap Yazın