Ji Hyun Woo ve Kim So Eun’un Yaklaşan Romantik Draması Yayın Tarihi!

Ji Hyun Woo ve Kim So Eun‘ın oynadığı, MBC’nin yaklaşan dizisi “Can’t Be Bothered to Date, But Don’t Want to Be Lonely” (gerçek başlık) ilk yayın tarihini resmen belirledi. Dizi ciddi bir şey istemeyen ve özgürlüğün tadını çıkarmak isteyen 20’li ve 30’lu yaşlarında olan ev arkadaşları hakkında romantik bir dramadır.

Can’t Be Bothered to Date, But Don’t Want to Be Lonely” 11 Ağustos’ta saat 10: 50’de yayınlanmayı planlamıştır. MBC, prömiyer tarihinin açıklanmasının yanı sıra, dramanın Japonya ve üç Güneydoğu Asya ülkesine ihraç edildiğini ve bu da projeye uluslararası ilginin olduğunu gösterdi.

Yayınlanmasına yaklaşık bir ay kala izleyiciler, dramada Ji Hyun Woo ve Kim So Eun’nun kimyasını dört gözle bekliyorlar. Ji Hyun Woo, Cha Kang Woo adında kendine özgü bir kişiliğe sahip yakışıklı bir psikiyatristi canlandırırken Kim So Eun, son dört yıldır çıkmaya hayır diyen serbest çalışan bir kopya editörü olan Lee Na Eun rolünü canlandırıyor.

Dramada Ji Hyun Woo ve Kim So Eun‘unun yanı sıra Park Gun Il, B1A4 Gongchan, Son Ji Hyun, Kim San Ho, Cha Soo Yeon ve daha fazlası da yer almaktadır.

Can’t Be Bothered to Date, But Don’t Want to Be Lonely” 11 Ağustos da yayınlanacak.

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın