Jang Won Hyung, yaklaşan kore dizisi ‘Tale of the Nine Tailed’ Kadrosunda!

Jang Won Hyung, tvN’in yeni dizisi Tale of the Nine Tailed ‘in kadrosuna katılacak!

9 Temmuz’da aktörün ajansı, yaklaşan dizi Tale of the Nine Tailed‘de Baek Shi Woo rolünde olacağını onayladı.

Dizi, insana dönüşebilen ve yıkıma neden olanların geride bıraktığı karmaşayı temizleyen bir gumiho olan (efsanevi dokuz kuyruklu tilki) Lee Yeon (Lee Dong Wook) üzerinde yoğunlaşıyor. Nam Ji Ah rolünü canlandıran Jo Bo Ah, şehir efsaneleri hakkında bir show programı yönetmeni ve gözünü Lee Yeon’a diker. Ancak, Lee Yeon’un yarı insan ve yarı gumiho üvey kardeşi Lee Rang (Kim Bum) işin içine karışınca her şey karmaşıklaşıyor. Kim Bum dizide insanlara karşı derin bir nefret duyan ve isteklerini yerine getirmek için onları kullanan bir karakteri canlandırıyor.

Jang Won Hyung, lise günlerinden Nam Ji Ah’ı tanıyan dedektif Baek Shi Woo’yu canlandıracak. Ayrıca TV programında da ona yardım ediyor.

Jang Won Hyung en son Stove League (2020) dizisinde görüldü. Geçmişte Something in the Rain (2018), Priest (2018-2019) ve Trap (2019) gibi çeşitli popüler dizilerde rol aldı.

Ajansı aracılığıyla Jang Won Hyung, “Heyecan duyuyorum çünkü [izleyicilere] daha önce göstermediğim yeni bir yanımı gösterebileceğim. Eğlenmek için elimden geleni yapacağım. ” açıklamasını yaptı.

Tale of the Nine Tailed, 2020’nin ikinci yarısında yayınlanacak. Drama, The Heirs (2013) ve Children of a Lesser God (2018) yapımlarını yöneten Kang Shin Hyo tarafından yönetilecek. Senaryo ise, Children of a Lesser God dizisinin senaryosunda çalışan Han Woo Ri tarafından kaleme alınacak.

Kaynak: 1

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın