“It’s Okay to Not Be Okay” Dizisinde Çözülmeyi Bekleyen Gizemler

It’s Okay to Not Be Okay ” dizisi 8 bölümü geride bırakarak ikinci yarısına hazırlanıyor!

Dizi, çocukluk travması yüzünden aşka ilgisini kaybeden psikiyatri koğuşunda çalışan  Moon Kang Tae (Kim Soo Hyun) ve antisosyal kişilik bozukluğu sonucunda kimseyle ilişkisi olmamış ünlü çocuk kitabı yazarı Go Moon Young(Seo Ye Ji)’nin  tesadüfen karşılaşması ve birbirlerini iyileştirmeye başlamasını konu almaktadır.

Dizi ikinci yarısına başlamadan izleyicilerin dikkat etmesi gereken üç önemli maddeyi sizler için derledik.

Spoiler

kim soo hyun

Moon Kang Tae ve Moon Sang Tae’nin Kelebek Travması

İlk bölümden, izleyiciler Moon Kang Tae ve Moon Sang Tae’yi (Oh ​​Jung Se) tehdit eden kelebekleri merak ediyorlardı. Annesinin ölümüne tanık olduktan sonra Moon Sang Tae, sürekli olarak kelebekler tarafından kovalandığı kabuslar gördü. Öyle ki bu kelebekler ortaya çıkmaya başlayınca iki kardeş sık sık taşınıp yer değiştirdi. Kardeşler şu anda kelebek travmasının ortaya çıktığı Sungjin şehrine taşındı. İzleyiciler, kardeşlerin bu travmasının ne olduğunu ve ondan kaçıp kaçamayacaklarını merak ediyorlar.

Go Moon Young’un Kalesinde ki Bodrum Katı

İzleyicilerin merak ettiği bir diğer gizem de Go Moon Young’un çocukluğunu geçirdiği evindeki girilmesi yasak olan bodrum. 6. bölümde Go Moon Young gizemli bir şekilde “Annem öldü” ve “Kan lekeleri hala yerde duruyor” demişti. Daha sonra, zeminde gizemli lekelerin ortaya çıktığı bodrumun hayalini kurdu. Ayrıca Go Moon Young, annesinin ve küçükken yaşadığı travmaların yer aldığı kabuslar görüp duruyor.

seo ye ji

Gizemli şarkı “Clementine”

Psikiyatri koğuşunu sarsan “Clementine” şarkısı Go Moon Young ailesi hakkında yeni şeyler ortaya çıkardı. Go Moon Young’ın babası Go Dae Hwan (Lee Eol), birisinin gece geç saatlerde “Clementine” mırıldandığını duyduktan sonra ani bir nöbet geçirdi. Geçmişte yapılan bir seans sırasında karısının kızına sürekli “Clementine” şarkısını söylediğini açıkladı. Ayrıca Go Dae Hwan “Clementine” i duyduktan sonra, karısını anarak “Kesinlikle öldü, ama o kadın hala burada” diyerek daha da meraklandırdı. Şarkı aslında bir babanın kızının kaybıyla ilgili kederiyle ilgili olduğundan, izleyiciler şarkının Go Moon Young’ın geçmişi ile ne gibi bir bağlantısı olduğunu merak ediyor.

its okay to not be okay 8

Yapım ekibi şunları paylaştı: “Şimdiye kadar Moon Kang Tae, Go Moon Young ve Moon Sang Tae’nin eksik ve yaralı karakterler olduklarını gösterdik. İkinci yarıdan itibaren karakterlerin travmalarının arkasındaki gerçeği ortaya çıkaran şaşırtıcı bölümler sizleri bekliyor. Lütfen kaderleri iç içe olan üç karakterimize ilginizi eksik etmeyin. ”

Bakalım gelecek bölümlerde bizleri ne gibi sürprizler bekliyor. Takipteyiz.

Bir sonraki “It’s Okay to Not Be Okay” bölümü 18 Temmuz günü yayınlanacak. 9. bölüm fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak : (1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

One thought on ““It’s Okay to Not Be Okay” Dizisinde Çözülmeyi Bekleyen Gizemler

Bir Cevap Yazın