Yoon Shi Yoon, OCN Dizisi “ Train ” de Paralel Evrende Seyahat Edecek

OCN’in yaklaşan draması “ Train ” yeni bir afiş yayınladı!

“Paralel evren gizem draması” olarak tanımlanan “ Train ”, bir cinayet gecesi yapılan tek bir seçim sonucunda dünyayı iki alternatif evrene ayıran bilim kurgu gerilim dizisidir. Yoon Shi Yoon, sevdiği kadını korumak için bir seri katili yakalamaya çalışan yüksek rütbeli dedektif Seo Do Won olarak rol alacak.

Yaklaşan drama için yeni yayınlanan özel bir posterde, Seo Do Won, yağmurda yoğun bir bakış açısıyla paralel evrende ki benliğiyle karşı karşıya geliyor.Bir evrende, Seo Do Won babasının günahlarını ödemek umuduyla paralel evrenler arasında gidip geliyor. Diğerinde ise günahlar yüzünden belirsiz bir hayat yaşıyor.

Afişte, rahat giyinmiş ilk Seo Do Won, alternatif evren ikizine bakarken başını hafifçe eğmiş. İkinci Seo Do Won ise iki karakter arasındaki kişilik farklılıklarına işaret ederek resmi bir takım elbiseyle mükemmel bir duruş sergiliyor. Sonsuzluğa uzanan bir demiryoluyla bölünmüş olan posterin iki tarafında ki farklı renk tonları, ikisinin dünyaları arasındaki farkı gözler önüne seriyor.

Train ” yapımcıları Yoon Shi Yoon ’un oyunculuğunu övdü: “Yoon Shi Yoon, tam tersi zıt iki karakter olan iki farklı Seo Do Won ‘u kusursuz bir şekilde hayata geçirdi. Drama, şimdiye kadar karşılaştığınız paralel evren hikayelerinden tamamen farklı bir hikaye anlatacak. Lütfen paralel evrenler arasında gidip gelen gizem dizisi “Train” i dört gözle bekleyin.” açıklamasını yaptı.

“Train” Temmuz ayında yayınlanacak. Dizinin fragmana göz atın!

Kaynak (1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın