Yoo Ah In ve Park Shin Hye ‘nin # Alive Karakter Posterleri Yayınlandı!

Başrollerinde Yoo Ah In ve Park Shin Hye ‘nin olduğu yaklaşan kore zombi filmi “ # ALIVE ”, galasından önce yeni karakter posterleri yayınladı.

# ALIVE kore filmi, gizemli bir hastalıktan dolayı enfekte olanların diğer insanlara saldırmasına neden olan ani salgını konu alan bir gerilim filmi. Hastalık Seul’de hızla yayılıp kontrolden çıkıyor. Hayatta kalanlar hücresel veri, Wi-Fi veya telefon görüşmeleri gibi hiç bir sosyal ağ olmadan dairelerinde tek başına hapsoluyor. Yoo Ah In ve Park Shin Hye # Alive da, tehlikeli bir şehrin ortasında izole bir şekilde yaşayıp hayatta kalan Joon Woo ve Yoo Bin olarak rol alacaklar.

# Alive bireysel karakter posterleri, dairelerinde bilinmeyen bir nedenden dolayı izole halde olan Yoo Ah In ve Park Shin Hye ‘nin ne durumda olduklarını ortaya çıkarıyor. Hayatta kalanları cep telefonu sayesinde gerçek zamanlı olarak görebiliyorlar. Posterler farklı kompozisyon ve açılarla filmde daha gerçekçi bir oluşum olduğunu gözler önüne seriyor.

Öncelikle, Yoo Ah In rahatsız edici bir şey fark ettiğinde bir oyunun ortasında gibi görünüyor. Kaşları endişeyle doludur ve panik içinde bilgisayar ekranından uzağa bakar. Afişlerindeki hashtag’ler “ Seul, Kore ”, “ 18:24 ” ve “ İnternet yok” yazıyor.

yoo ah in alive

Park Shin Hye, kırık bir cep telefonu ekranına benzeyen başka bir karakter posterinde, gergin olduğunu belli ediyor. Poster, herhangi bir iletişim biçimine bağlanamadığını gösteriyor ve fotoğrafındaki hashtag ‘ler, bazı gizemli varlıkların dışarıda olduğunu beyan ediyor.

park shin hye alive

# ALIVE ” 24 Haziran’da yayınlanacak. Fragmanı buradan izleyebilirsiniz!

Kaynak (1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın