Yoo Ah In, İlk Kez Evini “Home Alone (I Live Alone)” Programında Sergiledi!

Yoo Ah In, MBC’nin “I Live Alone” programının 19 Haziran günü yayınlanan bölümünde , evini ve günlük hayatını izleyicilere sundu.

Oyuncunun geniş yatak odasını gözlemlerken, evde güneş gözlüğü takması merak uyandırdı. Durumu “Gözlerimin durumu lensler yüzünden gerçekten çok kötü.” şeklinde açıkladı.

Röportaja kendini tanıtarak başlayan Yoo Ah In aynı zamanda tereddütlerini de açıkladı: “Merhaba. Ben, tahmini 15 yıldır kendi başıma yaşayan Yoo Ah In. Gerçekten dikkatli bir şekilde yaşıyorum. Daegu’dan taşındım ve menajerimle yaşadım. Yetişkin olduğumda kendi başıma yaşamaya başladım. Ama her yıl yine taşındım. 10 kez taşındım ama beş yıl önce bu eve taşındım. ”

Geniş yatak odasına ek olarak, Yoo Ah In’in evinin geri kalanı, lüks havası ve şık iç mekanı programdakileri şok etti. Üç katlı evinde geniş bir oturma ve yemek odası, modern bir mutfak, şarap odası ve birinci katta küçük bir bahçesi bulunmaktadır.

Aktör, “Herşeyden karışık var. Zaman zaman tercihlerimi yansıtıyor. ”

Eşsiz dekorasyonları ve sanat eserlerini görenler, “Galeri gibi görünüyor!” yorumunu yaptı.

İkinci katta, kedilerine adanmış bir banyo bulunmaktadır. Üçüncü katta yatak odası, kişisel banyosu ve dolabı var.

Evinin çok büyük olduğu göz önüne alındığında, Yoo Ah In, “Dizlerim beş yıldır bu merdivenlerden inip çıkarak kötüleşti.” diyerek herkesi güldürdü. Daha da fazla merdiven çıkarak, çatı katındaki küçük alanını da gösterdi. Burada da çok fazla düşündüğünü söyledi.

Yoo Ah In ayrıca evcil kedileri Dobi ve Jangbi’yi tanıttı. Kendisini evcil hayvanlarıyla izlerken, “Kendimi böyle izlemek bir garip. Ne kadar da şefkatli görünüyorum. Kedilerimle tanışmadan önce hiç bir tanesine bile dokunmamıştım. Eskiden sadece kendimi düşünürdüm. Sorumsuz ya da suçlu hissetmek istemiyordum, bu yüzden sadece sorumluluk almam gereken şeyleri yerine getirmedim. ”

Daha sonra Yoo Ah In, egzersize başlamadan önce bodrum katındaki garaja ulaşmak için daha fazla merdiven yürüdü.

“Bu son zamanlarda yapmaya başladığım bir egzersiz. Ünlü bir egzersiz çünkü Doctor Strange de yapıyor. ” Aktörün uzanarak egzersize başlamasını izledikten sonra, Lee Si Eon “Bu alıştırma ise, her gün yapabilirim.” Dedi. Yoo Ah In, “Göründüğü kadar kolay değil. Vücudumuzu kullanarak genellikle çok güçlü egzersizler yaparız. Ama denediğim tüm antrenmanlardan hareketsiz kalmak en zor olanı. ” diyerek cevap verdi.

Yoo Ah In, bu egzersizleri yapmasındaki esas amaç olarak ödül alırken insanların önündeki kaygısını azaltmayı amaçladığını söylüyor: “Ödül şovlarında kendimi hep gergin ve duyarlı hissettim. Ben de zihinsel olarak bu şekilde yardım alıyorum. ”

Egzersizini takiben Yoo Ah In akşam yemeği için eve gitti. Oyuncu yalnız başına defalarca gökyüzüne bakarken, sütüdyodakiler “Ağlayacakmış gibi görünüyorsun” ve “Yalnız hissetmiyor musun?” gibi yorumlar yaptı.

Yoo Ah In ’in günlük yaşamının ayrıntılarını gelecek haftaki “I live Alone” bölümünde, izlemek için hazırlanın.

Kaynak (1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın