‘When My Love Blooms’ Oyuncuları ile Final Bölümü Öncesi Röportaj!

TVN’nin “ When My Love Blooms ” oyuncu kadrosu final bölümü çekerken son düşüncelerini paylaştı!

When My Love Blooms dizisinin konusu kısaca şu şekillde: Han Jae Hyun (Yoo Ji Tae ) ve Yoon Ji Soo (Lee Bo Young ) üniversite öğrencisiyken tanıştılar ve aşık oldular. Yirmi yıl sonra bir kez daha yollarını kesişiyor. Jae Hyun zenginlik ve onur peşinde koşan başarılı bir iş adamı olurken, Ji Soo zor bir hayat yaşayan anne ve taşeron işçisidir. Hayatlarının ikinci baharında tekrar karşılaşan eski iki aşık tekrar yaşadıkları hayatı sorgulamaya başlarlar.

Dizinin yeni çıkan kamera arkası videosunda, oyuncular son bölümünün öncesinde dramadan bahsetti. Oyuncular, çalışanlar ve izleyicilere yürekten teşekkürlerini sundular.

Yoo Ji Tae when my love blooms
Yoo Ji Tae

Yoo Ji Tae, “Bu bir dramadaki beşinci başrol oynayışım. Böyle özel bir dramada yer aldığım için, dramaların cazibesini daha iyi anladığımı ve daha fazla sevdiğimi düşünüyorum. Çok mutluydum. Böyle iyi insanlarla birlikte çalışmak benim için bir onur. Yazara, yönetmenlere ve personele teşekkür etmek istiyorum. Umarım herkesin sevgisi çiçek açmaya devam eder. Lütfen sonuna kadar bizden desteğinizi eksik etmeyin. Teşekkür ederim.”

Lee Bo Young When My Love Blooms
Lee Bo Young

Lee Bo Young, “Bu dramaya soğuk kışın ortasında başladık ve şimdi hava ısındıkça sonuna geldik. Böyle iyi aktörlerle birlikte çalışabildiğim için çok müteşekkirim. Tüm personel ile birlikte çalıştığım anıları düşünürsek, zamanın çok hızlı geçmesi utanç verici. Dizimizi sonuna kadar izleyen izleyicilere çok minnettarım. Diziyi güzelce tamamlayacağız. Lütfen sonuna kadar bizden desteğinizi eksik etmeyin.. Teşekkür ederim.”

Got7 Jinyoung
Got7 Jinyoung

GOT7’den Jinyoung, “Son altı ay boyunca When My Love Blooms sevip takip ettiğiniz için teşekkür ederim. Dizinin son bölümü herkesin bir araya gelmesinden oluşuyor ve bence bu dramayı bitirmek için çok keyifli ve anlamlı bir yol. When My Love Blooms dizisinin benim için çok anlamlı olduğunu düşünüyorum. Öğrenmenin yanı sıra, harika insanlarla birlikte dizi çekmenin önemini fark ettim. Tüm bu iyi insanlarla tekrar karşılaşamayacağım diye biraz huzursuz hissediyorum. Çaylak bir aktör olarak, bu drama hayatımın çiçek açmasına yardımcı oldu. Dizimize sevgisini veren izleyicilere teşekkür etmek istiyorum. Yoo Ji Tae, Lee Bo Young ve Jeon So Nee ile birlikte çalışmak bir onurdu. Umarım herkesi başka büyük bir drama ile tekrar görebilirim. Teşekkür ederim.”

Jeon So Nee
Jeon So Nee

Jeon So Nee, “Bugün çekimlerin son günü ve gerçek gibi gelmiyor. Belki çekip bitip eve gittiğimde gerçek gibi gelir. Soğuk havalarda çekime başladık ve şimdi sıcak havalarda dizimizi sonlandırdık. Her gün benim için sıcak ve mutlu bir anıydı. Sette olduğum için çok heyecanlıydım. Bittiğinde, muhtemelen çok üzüleceğim, ancak izleyicilerin benim için bıraktığı yorumlara bakmak büyüleyici. Bana ‘Küçük Ji Soo’, ‘Geçmişteki Ji Soo’ veya ‘Bebek Ji Soo’ dedikleri yorumları gördüğümde çok heyecanlı ve mutlu hissettim. Herkesin rolüme çok fazla sevgi ve destek verdiğini hissettim. Bu yüzden diziyi çekerken çok mutlu hissettim. Ji Soo’ya sıcak desteğiniz için çok teşekkür ederim. Umarım anılarınızda uzun süre kalabilir. Umarım geleceğiniz de When My Love Blooms gibi parlak ve güzel olur. Bu yıl sağlıklı, mutlu ve sıcak kalın. Teşekkür ederim.”

Park Si Yeon
Park Si Yeon

Park Si Yeon, “Yaklaşık beş ay boyunca çekim yaptıktan sonra Jang Seo Kyung rolüme çok alıştım. Bunca zamandan sonra nihayet çekimlerin son gününe geldik. When My Love Blooms izleyen herkese teşekkür ederim. Başka bir harika drama ile döneceğim. Bir dahaki sefere görüşürüz. Teşekkür ederim.”

Woo Jung Won
Woo Jung Won

Woo Jung Won, “When My Love Blooms ‘u izleyen herkese teşekkür ederim. Dramayı oluşturmak için çok çalışan ekibe de teşekkür ederim. Diziyi çekerken özlediğim duyguları yeniden keşfedebildiğim için çok mutlu oldum. Böyle güzel bir hikayede yer aldığım için gerçekten minnettarım. Herkes, çok çalıştınız. Çok teşekkür ederim.”

Eun Hae Seong  Park Han Sol Byung Hun
Eun Hae Seong | Park Han Sol | Byung Hun

Eun Hae Seong, “Çekimi keyifli bir şekilde bitirdiğimiz için çok mutluyum” dedi.

Park Han Sol, “Çekime başladığımızda, yönetmen tarafından hayatımızın en güzel anlarında ne zaman çiçek açtığı soruldu. Ama yönetmen dizi sayesinde hayatımızda çiçek açtırdı. Diğer tüm aktörlerle çok iyi anlaştım. Çok güzel anılar biriktirdim, Çekimler çok eğlenceliydi. Teşekkür ederim.”

Byung Hun, “Bazı değerli arkadaşlar edindiğim için mutluyum ve sanırım gelecekte buluşmaya devam edeceğiz. Ayrıca iyi bir şekilde diziyi bitirdiğimiz için memnunum. Gerçekten çok mutluyum. ”

Kamera arkası videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak (1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın