“To All The Guys Who Loved Me” Senaristi Oyunculara Minnettar!

KBS 2TV’nin “ To All The Guys Who Loved Me ” kore dizisinin yazarı Lee Eun Young, yaklaşan dizi ve üç oyuncu hakkındaki düşüncelerini paylaştı!

To All The Guys Who Loved Me”, Hwang Jung Eum‘un canlandırdığı tekrarlanan kalp kırıklıklarından sonra aşk ve evlilikten vazgeçmiş bir kadın olan Seo Hyun Joo’yu anlatan bir romantik komedi. Bu yüzden tüm erkeklerin aynı olduğunu düşünüyor. Tam vazgeçmişken, zıt kutuplarda olan iki adam aniden hayatına girer ve onu kazanmak için şiddetli bir savaşa girer. 

Yoon Hyun Min, bir ilaç şirketinin soğukkanlı CEO’su Hwang Ji Woo olarak rol alacakken, Seo Ji Hoon , Seo Hyun Joo’nun yakın arkadaşı olan ünlü bir webtoon yazarı Park Do Kyum’u canlandıracak.

Senarist diziyi yazarken nereden ilham aldığını şu şekilde açıkladı. “Geçmişe gidilebilse ve o anları hatırlayabilseydik, kocanız olan kişiyle evlenmeyi seçer miydiniz? Evlenmemeyi seçen insanlar geçmişte bir travma yaşadıkları için mi evlenmek istemiyorlar? Bu tür düşünceler, bu hikayeyi yazmaya başlamamı sağlayan şeylerdi. Evlenmemenin ortak bir tercih haline geldiği bir zamandayız. Evlenmek istemeyen birinin aşkla ilgili ne tür endişeleri olduğunu düşünmek istedim.” dedi.

Senarist Lee Eun Young ayrıca dramanın başrolleri olan üç yıldıza minnettarlığını dile getirdi: “Her üç oyuncu da, fiziksel görünümleri ve oyunculuk tonları da dahil olmak üzere, hayal ettiğim karakterlerle yüzde 99,999 oranında eşleşiyor. ”

“Oyunculuklarıyla senaryodaki karakterlerden çok daha çekici olan bir Hyun Joo, Ji Woo ve Do Kyum ortaya çıkardılar. Bu yüzden onlara minnettarım.”

Sonunda Lee Eun Young, “Drama türü romantik komedi olduğu için, yazarken en çok ‘Bu diziyi izlerken izleyicileri nasıl mutlu bir şekilde gülümsetebilirim?’ diye düşündüm. Umarım izleyicilerin diziyi izlemek için harcadıkları zaman, günlerini güzelleştiren ve kalplerinin en çok çırpındığını hissettiren anlar olur. ”

To All The Guys Who Loved Me” 6 Temmuz’da yayınlanacak. Dizinin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz!

Kaynak (1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın