Song Ji Hyo ‘nun “ Did We Love? ” dizisinden İlk Fotoğraflar Yayınlandı!

Song Ji Hyo ‘nun “ Did We Love? ” Dramasından İlk Fotoğraflar Yayınlandı!

Did We Love?kore draması Song Ji Hyo ‘nun 14 yıldır kendi başına yaşayan film yapımcısı ve bekar bir anne olan Noh Ae Jung rolünde oynadığı romantik bir komedi. Aşk meşk işlerini bırakmış olmasına rağmen, birdenbire dört farklı adam aynı anda hayatına girdiğinde aşk hayatında beklenmedik gelişmeler olmaya başlar.

Song Ji HyoDid We Love? ” draması ile izleyicileri karakterinin iyimser enerjisiyle büyüleyecek. Noh Ae Jung karakteri her şeyin iyi olacağına inanarak hayatı boyunca elinden geleni yaptı. Noh Ae Jung’un ilk fotoğrafları da bu çabasına dair bir fikir veriyor.

Song Ji Hyo

Sinemalarda yarı zamanlı işlerde çalışmak olsun film şirketleriyle çoklu görüşmelere kadar, Noh Ae Jung’un film endüstrisine girmek için yapmadığı tek bir şey yoktur. Parlayan gözleri, parlak gülümsemesi ve tutkusuyla Noh Ae Jung, samimi coşkusunu ve filmlere karşı sevgisini aktarıyor. Hayallerinin peşine düşmek için engelleri aşıp nihayet film yapımcısı olma fırsatı elde ediyor ve yatırımcıları etkileme sunumu yaparken de daha profesyonel bir imaj sergiliyor.

Ne yazık ki, bu iyimser enerji aşk hayatına geçemiyor ve 14 yıl boyunca yalnız yaşıyor. Bununla birlikte, Noh Ae Jung’un hayatı dört adamla tanıştığında tam tersine dönecek ve yeni bir romantizm hikayesinin merkezi olacaktır.

Yapım ekibi şunları paylaştı: “Film setinde Song Ji Hyo, parlak ve iyimser Noh Ae Jung’u tamamen somutlaştıran pozitif bir enerjiyle canlandırdı, böylece başka bir oyuncu tarafından oynandığını hayal edemedik. Dramada dört erkeği etkilediği gibi, izleyicilerin de bu cazibeden kaçamayacağına eminiz. ”

Did We Love? ” 8 Temmuz da yayınlanacak.

Kaynak (1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın