Song Ji Hyo, Son Ho Jun ve Dahası Did We Love? Poster Çekiminde!

Song Ji Hyo ‘nun yaklaşan draması “ Did We Love? ”, oyuncu kadrosunun poster çekiminden kamera arkası paylaştı!

Song Ji Hyo ‘nun “ Did We Love? ” kore dizisi, 14 yıldır kendi başına yaşayan film yapımcısı ve bekar bir anne olan Noh Ae Jung rolünde oynadığı romantik bir komedi. Aşk meşk işlerini bırakmış olmasına rağmen, birdenbire dört farklı adam aynı anda hayatına girdiğinde aşk hayatında beklenmedik gelişmeler olmaya başlar.

Did We Love?” yapım ekibi posterlerin karakterlerin iç dünyalarını ortaya çıkardığını açıkladı. Ayrıca izleyicilerden, mutluluk ve sevgi bulmak için kendi yollarını arayan Song Ji Hyo, Son Ho Jun, Song Jong Ho, Koo Ja Sung, Kim Min Joon ve Dasom ile hayatın romantik yanlarından zevk almalarını istediler.

Posterlere göz atın!

Videoda ilk önce oyuncuları bireysel olarak poz verirken izliyoruz. Song Ji Hyo sete kibar bir edayla girer ve parlak gülümsemesiyle etrafa enerji saçar. Son Ho Jun, havalı bakışları ve utangaç gülümsemesiyle kalp çarpıtıyor. Song Jong Ho ise, uzun boyu ve şık görünümü ile seti büyülüyor.

Dahası, Koo Ja Sung, kendisinden büyük bir kadına aşık olan karakterine uyum sağlayarak çocuksu bir hava yayıyor. Kim Min Joon seksi karizmasını sergiliyor ve son olarak, Dasom, ağırbaşlı bir gülümsemeyle poz verirken güzelliğini gözler önüne seriyor.

Oyuncular fotoğraf çekimi sırasında gülmekten vazgeçemezler. Son Ho Jun, Song Jong Ho’ya “Hollywood aktörüne benziyor” diyerek övgüde bulunuyor.

Aşağıda tüm videoyu izleyebilirsiniz!

Kaynak (1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın