Song Ji Hyo, Intruder Filmi, İmajı ve Running Man Hakkında Konuşuyor!

Yonhap News ile yakın zamanda yapılan bir röportajda, aktris Song Ji Hyo, 4 Haziran’da gösterime girecek olan yeni filmi “ Intruder ” da ki karakterinden bahsetti.

Intruder de Song Ji Hyo, çocukken kaybolduktan sonra 25 yıl sonra gizemli bir şekilde ailesine dönen Yoo Jin’i canlandırıyor. Abisi Seo Jin (Kim Moo Yeol tarafından canlandırıldı), kız kardeşinin dönüşü için yıllarca beklemesine rağmen, onun hakkındaki şüphelenmeye başlıyor.

Karakteri hakkında konuşan Song Ji Hyo, “Saldırıya uğrayan bir karakteri oynamayı sevdim.”

“Yaşlandıktan sonra ilk defa daha iddialı bir karakter oynuyorum. Gençliğimden farklı hissettim. Sanırım daha fazla denemek istedim, çünkü yeteneklerimin kapsamının büyüdüğünü hissettim. ” dedi.

Edaily için Song Ji Hyo, gerçek hayatta ki kendisinden farklı bir karakter oynamayı sevdiğini söyledi. “İnsanlar her zaman mutlu olamaz ve kendilerini iyi hissedemezler. Benim de inişlerim çıkışlarım var ve çeşitli duygular yaşıyorum. Karakterim Yoo Jin ile çok fazla göstermediğim duygulara biraz önem veriyorum. İzleyenler bilmiyor olabilir, ancak bu benim için normal. Başka bir yanımı gösterme fırsatına sahip olmayı sevdim. ”

40’larına yaklaşmaktan bahseden Song Ji Hyo, şimdi 38 (40 Kore yaşına göre), “İnanmak zor olabilir, ancak 20 yaşına kadar ailem çok fazla koruyucuydu. Gençken çok fazla kısıtlama yaşadım, bu yüzden 20’li yaşlarımda bir çok şeyi denemekle meşguldüm. 20’li yaşlarımdan 30’lu yaşlarıma kadar bir çok deneyim kazandım ve şimdi ne yaparsam yapayım kendime güvenim var. Bence tecrübe dedikleri şey bu ve bu yüzden 40’larımı dört gözle bekliyorum. ” Ama tamamen güneş ışığı gibi değil. ” şaka yaptı, “Fiziksel olarak zor. Dün sırtım çok ağrıdı ve bugün yağmur yağmaya başladı. ”

Song ji Hyo
Song Ji Hyo
Song Ji Hyo Kamusal İmajından ve “ Running Man ” in Ona Nasıl Yardım Ettiğinden bahsediyor.

Röportaj sırasında oyuncu “ Running Man ” in halk imajı üzerindeki etkisinden bahsetti. “İnsanların beni düşündüklerinde otomatik olarak “ Running Man ” i düşündüklerini kabul ediyorum. Fakat oyunculuk kariyerim yüzünden ciddi engeller yaşamadım. “ Running Man ” e katılmadan önce sağlıklı bir imajım yoktu. ‘ Wishing Stairs ’ ve ‘ Some ’ gibi birçok karanlık projede çalıştım.”

Song Ji Hyo, ” Running Man sayesinde, nasıl bir oyuncu olduğumu göstermek için daha fazla fırsatlar kazandım. Bazı insanlara yorucu gelebilir, ama memnunum. Şimdiye kadar elimden gelenin en iyisini yapabildim, eğer bir başlangıç ​​varsa, bir sonu da olacak. “

“İster dramalarda, ister filmlerde veya çeşitli şovlarda olsun, gösterdiğim taraf kendimden bir parça. Ama esas kendim olduğum yer Running Man tabii ki. Çünkü uzun zamandır şovda olduğum için her şeyi göstermekten korkmuyorum.”

Intruder ” 4 Haziran’da Güney Kore’de yayınlanacak.

Kaynak: (1)(2)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın