Shin Hye Sun, Gelecek Kore Filmi “ Innocence ” Hakkında Konuşuyor!

Shin Hye Sun, 5 Haziran günü deneyimli aktris Bae Jong Ok ve diğerleriyle birlikte çalıştığı Innocence kore filmi hakkında konuştu.

Kariyerine “ School 2013 ” ​​ve “ Oh My Ghostess ” dizilerinde küçük rollerle başlayan aktris, KBS draması “ My Golden Life ” ile popülerliği yakaladı. Şimdi, bir filmde ilk kez başrol oluyor.

Shin Hye Sun, “Çok külfetliydi ve gerçekten gergindim.Küçüklüğümden beri hayalini kurduğum şeyi yapıyorum ve başrol oynuyorum.’Bu gerçekten güzel!’ sözleriyle nasıl hissettiğimi ifade edebilirim. ”

10 Haziran’da gösterime giren Innocence , annesinin masumiyetini kanıtlamaya ve küçük bir köyün sırlarını belediye başkanının  (Heo Jun Ho) yardımıyla ortaya çıkarmaya çalışan Jung In (Shin Hye Sun) adlı bir avukatın hikayesini anlatacak. Annesi Hwa Ja (Bae Jong Ok), kocasının cenazesinde dağıtılan pirinç şarabının zehirli çıkmasıyla cinayetten suçlandı. Ancak hafıza kaybından muzdarip olduğu için kendini savunamıyor.

innocence korean movie

Shin Hye Sun, 2017 draması Stranger ‘da ki karakteri Genç Eun Soo ile Innocence ‘te ailesini umutsuzca kurtarmaya çalışan Jung In rolü arasındaki benzerlikler hakkında yorum yaptı. “Film senaryosunu görür görmez, karakterlerin birbirlerine benzediğini fark ettim. Benzer olduğu için o zamanla aynı şekilde oynayacağımı sandım.” Dedi.

Shin Hye Sun şöyle devam etti: “Detaylar aracılığıyla farklılıklar yaratmaya çalıştım. Eun Soo, aristokrat bir ailenin hanımıydı, Jung In ise fakir bir ev ortamından gelen ve deli gibi çalışmış biri. Bence Jung In’in aşağılık kompleksi ve travma hissi daha büyük. ”

Innocence ” gizemin peşinde koşmakla ilgili bir film olduğunu iddia etse de, hikaye beklenildiği gibi hızlı ilerlemiyor. Sırları ortaya çıkarma süreci oldukça sakin ve odak noktası mevcut çatışmadan ziyade karakterlerin kendisi. Filmin ikinci yarısında Hwa Ja ve Jung In arasındaki ilişki ön plana çıkıyor. “ Innocence ” direktörü Park Sang Hyun, başlangıçta klasik anne ve kız hikayesi yazmayı planlamıştı. Şans eseri zehirlenme sonucu cinayetle suçlanan biri hakkına bir hikaye ile karşılaştı ve film senaryosunu tamamlamak için iki hikayeyi birleştirdi.

Shin Hye Sun, “Filmin adı gibi Jung In’in hedefi de annesinin masumiyetini kanıtlamak, ancak senaryoyu okuduktan sonra hepsi bu değildi. Film, anne ve kızının hikayesi, aralarındaki duygular ve Jung In’in beklenmedik kararları gibi birçok şeyi içeriyor. ”

Shin Hye Sun, ilk kez tanıştığı deneyimli aktris Bae Jong Ok ile birlikte paylaştığı deneyimini de detaylandırdı.

“İlk başta zor zamanlar geçirdim çünkü Jung In’in duygularını gerçekten anlayamadım. Filmin ikinci yarısına doğru duyguları biraz farklılaştı ve bu hiç iyi olmadı. Ancak Bae Jong Ok ile çekim yaparken, karakterimi yavaş yavaş anlamaya başladım. ”

shin hye sun innocence

“Baskı da hissettim. Ama çekime başladıktan sonra bana gerçek bir anne gibi geldi. Ondan hem fiziksel hem de duygusal yardım aldım. Kendi kendime ‘Onun tutkusunu kendime örnek almalıyım.’ dedim.”

Bae Jong Ok birkaç ay önce sonraki projesinde komediyi denemek istediğinden bahsetmişti. Şimdi de tvN’in gelecek yeni komedi dizisi Queen Cheorin de tekrar bir araya geldik. Bu ilginçti ve bence tam ona göreydi. ”

Sonra Shin Hye Sun, rollerini nasıl seçtiğinden bahsetti. “Projenin kendisi eğlenceliyse iyidir bana göre. Hala bir acemi olduğum için, projenin her küçük ayrıntısına bakamıyorum. Bu yüzden bende eğlenceli görünen ve tutkumu öne çıkarabilecek projeleri seçtim. ”

Innocence ” daha önce 5 Mart’ta başlayacaktı. Ancak, prömiyeri COVID-19 nedeniyle ertelendi. Shin Hye Sun, “Kötü hissetmektense pandeminin bir an önce bitmesini istedim. ”

Son kez Shin Hye Sun, ” Innocence filmini izlemeye giderseniz, umarım her zaman maskenizi takar ve sosyal mesafeyi korursunuz!

Innocence filminin fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz!

Kaynak (1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın