Park Shin Hye ve Yoo Ah In ‘in Yakın Dostlukları ve #Alive Filmi

# ALIVE ” kore filmi yıldızları Park Shin Hye ve Yoo Ah In yeni yayınlan filmlerinden bahsederken birbirlerine olan hayranlıklarını anlattılar.

27 Haziran’da, “# ALIVE” ın ana kadrosu ve film ekibi, sinemaseverlerle sohbet etmek için Naver V Live aracılığıyla çevrimiçi bir toplantı gerçekleştirdi.

# ALIVE kore filmi, gizemli bir hastalıktan dolayı enfekte olanların diğer insanlara saldırmasına neden olan ani salgını konu alan bir gerilim filmi. Hastalık Seul’de hızla yayılıp kontrolden çıkıyor. Hayatta kalanlar hücresel veri, Wi-Fi veya telefon görüşmeleri gibi hiç bir sosyal ağ olmadan dairelerinde tek başına hapsoluyor. Yoo Ah In ve Park Shin Hye # Alive da, tehlikeli bir şehrin ortasında izole bir şekilde yaşayıp hayatta kalan Joon Woo ve Yoo Bin olarak rol alacaklar.

Yoo Ah In, “Son zamanlarda insanların [salgın nedeniyle] sinemaya gitmeleri çok zor oldu. Tiyatro canlılığını kaybetti. Kore film endüstrisi durgunlaştı ama bizi beklediğimizden daha fazla insan görmeye geldi. Herkesin bir araya gelip oluşturdukları enerjiyi gördükten sonra, kendimi daha da canlanmış hissediyorum. Teşekkür ederim.”

#ALIVE ‘ ın en çekici yanını belirtmek isteyen Park Shin Hye: “Film Salgının nasıl ortaya çıktığını keşfetmek yerine, canlandırıcı bir şekilde karakterlerinin içinde bulundukları durumdan nasıl kurtulduğunu gösteriyor.”

Yoo Ah In, “Gelişimin net ve hızlı oluşunu sevdim. Bence izleyiciler de bundan hoşlanıyor. Her ne kadar konu tanıdık olsa da, bence günümüzde insanlar böylesine izole bir durumda nasıl hissedeceklerini düşünerek izliyorlar. ”

Hem Park Shin Hye hem de Yoo Ah In 2003 yılında çıkış yaptılar ve sonuç olarak, kariyerleri boyunca çok yakınlaştılar.

Park Shin Hye, “Çok yakınız. Aynı zamanda çıkış yaptık ve gençliğimizde çalışmaya başladık. Kişisel olarak kesinlikle anlayabildiğimiz durumlar vardı. Birbirimize empati yaptığımız zamanlar oldu. ”

Yoo Ah In‘i akıllı, sevimli, oyunculuk dehası ve çok saçları olan biri olarak tanımlayarak devam etti. “Yoo Ah In, düşüncelerini yavaş yavaş açıklıyor. Akıllı olmasına rağmen, bunun arkasında çok sevimli bir tarafı var. Benden büyük olduğu için sette bir ağabey figürü olarak verdiği sıcaklığın tadını çıkardım. ”

Kaynak (1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın