Park Shin Hye Kariyeri ve Sevgilisi Choi Tae Joon ile İlişkisini Anlattı!

Park Shin Hye# ALIVE” filmi tanıtımları için yakın zamanda yaptığı bir röportajda şu ana kadar ki kariyeri ve sevgilisi aktör Choi Tae Joon ile olan ilişkisinden bahsetti.

Park Shin Hye, gençliğinden bu yana oyunculuk yapıyor. Şimdiye kadar kariyerine yansıtması istendiğinde, samimi bir şekilde, “İlk olarak eksiklerimi ve pişmanlıklarıma bakarım” dedi. “Elimde değil ama her zaman endişeleniyorum. Yarın bana ne olacak? Bir şeye kapılır mıyım? Ama şimdi kim olduğuma ve yürüdüğüm yola baktığımda, her zaman mükemmel olmasamda bence bu deneyimler ilerlememe yardım ediyor. Geçmişe veya geleceğe odaklanmak yerine, ‘bugün’ ve ‘şimdi’ üzerine odaklanmaya çalışıyorum. “

Röportaj sırasında Park Shin Hye ‘ye, şu anda orduda görev yapan sevgilisi aktör Choi Tae Joon ‘dan bahsedildi. 2018’de ilişkileri ortaya çıktıktan sonra sevgili olduklarını doğruladılar. “O zaman ilişkimizle halka söylemek niyetimiz değildi, ama oldu ve güzel oldu. Hala güçlüyüz. ” yanıtını verdi.

# ALIVE kore filmi, gizemli bir hastalıktan dolayı enfekte olanların diğer insanlara saldırmasına neden olan ani salgını konu alan bir gerilim filmi. Hastalık Seul’de hızla yayılıp kontrolden çıkıyor. Hayatta kalanlar hücresel veri, Wi-Fi veya telefon görüşmeleri gibi hiç bir sosyal ağ olmadan dairelerinde tek başına hapsoluyor. Yoo Ah In ve Park Shin Hye  #Alive da, tehlikeli bir şehrin ortasında izole bir şekilde yaşayıp hayatta kalan Joon Woo ve Yoo Bin olarak rol alacaklar.

#ALIVE” 24 Haziran’da gösterime girecek.

Kaynak (1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

One thought on “Park Shin Hye Kariyeri ve Sevgilisi Choi Tae Joon ile İlişkisini Anlattı!

Bir Cevap Yazın