Lee Seung Gi ‘nin tvN’in “Mouse” Dramasında Başrol Olacağı Kesinleşti!

Lee Seung Gi, tvN’in  gelecek korean draması  “Mouse”  da başrol olarak yer alacak. Konusuna gelecek olursak “Mouse” dramasında insanlar, DNA testi ile  annenin rahmindeki fetüsün psikopat olup olmadığını anlayabiliyorlar. Drama, “Bir psikopat olduğunu bilerek çocuğu doğurur musunuz?” sorusu etrafında şekil oluyor.

Lee Seung Gi, Asi kişiliğiyle bilinen çaylak polis memuru Jung Ba Reum rolünü üstlenecek. Tüm ulusu korku içinde bırakan doğal olarak doğmuş psikopat bir katille yüzleştikten sonra,  hayatı tamamen değişecek. İzleyiciler “Vagabond” adlı aksiyon dramasındaki rolünden sonra yeniden görmek için heyecanlılar.

Oyunculuk kariyerine “Famous Chil Princesses” ile başlayan Lee Seung Gi, “Shining Inheritance”, “The King 2 Hearts”, “Kangchi, The Beginning”, “Hwayugi” ve daha pek çok filmde rol aldı. Özellikle, “Vagabond” daki rolü sayesinde, zor aksiyon sahnelerinden dolayı övgüler aldı. İzleyiciler gelecek dramadaki yeni karakterini şimdiden beklemektedir. Şu sıralar da SBS’in variety show’u olan “Master in the House” programını çekmektedir.

Prodüksiyon ekibi şunları söyledi: “‘ Mouse”, psikopatlar hakkındaki önceki dizilere kıyasla tamamen farklı ve benzersiz bir konuya sahip olacak. Karizmasını çeşitli alanlarda sergileyen Lee Seung Gi’nin Jung Ba Reum karakterini nasıl canlandırdığını dört gözle bekleyin. ”

Şu anda Choi Jin Hyuk da drama için görüşmelerde bulunuyor. “Mouse”, 2021’in ilk yarısında yayınlanacak.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşmak isterseniz aşağıdan yorum bırakıbalirsiniz.

Kaynak:(1)

Ek Yorum: Açıkçası Vagabond’un ikinci sezonu gelmeden yeni bir diziye başlaması hiç iyi olmadı. Çünkü bir çok kişi Vagabond’un ucu açık bitmesine delirmişti. Umarım çok uzatmazlar ve ikinci sezonu gelir. Bu dizisi içinde elbette meraklıyım ama bir dizi tamamlanmadan diğerine başlamasaydı keşke. Gerçi oyuncunun da suçu değil bu tabii. Ama biz izleyiciler böyleyiz işte. Neyse umarım bol reytingli bir dizi olur.

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın