Lee Joo Young Yeni Filmi ” Baseball Girl ” Hakkında Konuşuyor!

Lee Joo Young yaklaşan “ Baseball Girlkore filmindeki rolüne nasıl hazırlandığını paylaştı!

Baseball Girl ” profesyonel bir beyzbol oyuncusu olmayı hayal eden Joo Soo In’in hayatını anlatacak. Yüksek hızda fırlatma yeteneği sayesinde “ Dahi Beyzbolcu Kız ” unvanını kazanmasına rağmen, cinsiyeti yüzünden engellerle karşılaşıyor.

Lee Joo Young, 8 Haziran’da Seul’ün Yongsan Bölgesinde düzenlenen filmin basın konferansında , Joo Soo In rolüne hazırlanmak için gerçek beyzbol oyuncularıyla nasıl çalıştığını anlattı. “Filme hazırlanırken yaklaşık bir ay boyunca gerçek beyzbol oyuncuları ile antrenman yaptım. Çok uzun bir zaman değildi, bu yüzden profesyonel beyzbol oyuncusu gibi görünecek kadar hazırlanamadım. ”

Lee Joo Young, eğitimin karakterini anlamasına nasıl yardım ettiğini, “Tıpkı Joo Soo In gibi, profesyonel oyuncu olmaya hazırlanan erkeklerle birlikte antrenman yaptım. Yönetmenle karakterimin hikayesi hakkında konuşmak bazı ipuçları verse de, gerçek beyzbol eğitimi alırken hissettiğim duygular, Joo Soo In’in hissedeceği duygulara benziyordu. Bütün bunlar rolümü daha iyi yerine getirebilmem için bana yol gösterdi. ”

Aktris alçak gönüllü bir şekilde, “Filmi izledikten sonra, atış hızımın veya diğer eğitimlerin ne kadar gerçekçi görüneceğinden emin değilim. Aslında profesyonel oyuncu olmaya çalışan insanlar için sorun çıkarmamak adına izin verilen süre içinde olabildiğince çok çalıştım. ”

“ Baseball Girl ” 18 Haziran’da vizyona girecek.

Kaynak (1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın