Kim Yoo Jung “ Backstreet Rookie ” de Herkesin Başını Döndürüyor!

SBS’nin yeni dizisi “ Backstreet Rookie ”, Kim Yoo Jung ’un yeni fotoğraflarını paylaştı!

Popüler bir webtoon’a dayanan “ Backstreet Rookie ” dizisi, market sahibi Choi Dae Hyun ( Ji Chang Wook ) ile yarı zamanlı çalışan Jung Saet Byul ( Kim Yoo Jung ) arasında geçen bir romantik komedi olacak.

Yeni fotoğraflar eksantrik ve büyüleyici Jung Saet Byul’un bir başka yanını daha ortaya koyuyor. Market üniforması yerine, yarı zamanlı pazarlamacı olarak çalışırken görüyoruz. Restorandaki herkesin dikkatini çekmesi bir yana sosyal becerileri ile fotoğraflarda parlıyor. Jung Saet Byul’un ikna edici konuşmasıyla herkesin gözlerini onun üzerinde tutabilme yeteneği, onun böyle bir işte ilk kez çalışmadığını, tecrübeli olduğunu gösteriyor. Görüntüler, market yerine neden başka bir yerde çalıştığına dair merak çekiyor.

Yapım ekibi Kim Yoo Jung ‘a övgüde bulundu ve drama için daha da merak uyandırdı: “İzleyiciler ‘ Backstreet Rookie ‘ ile Kim Yoo Jung’un çeşitli benzersiz taraflarını görebilecekler. Üstün oyunculuk becerileri sayesinde sette kahkahalara neden oluyor. İzleyiciler bizim gibi Kim Yoo Jung’a bayılacaklar. Kim Yoo Jung ’un muhteşem performansını görmek için ilk bölümü izlediğinizden emin olun. ”

“Backstreet Rookie” 19 Haziran da yayınlanacak. Buradan dramanın fragmanlarına göz atabilirsiniz!

Kaynak (1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın