Kim Woo Bin ‘in Günlük Rutini, Doğum Günü Planları Ve Daha Fazlası!

Kim Woo Bin kısa süre önce Esquire Kore için eğlenceli bir röportaj yaptı!

Röportajda aktör, şu anda yeni filmi “Alien” i çektiğini paylaştı. “Uzaylıların gerçek olduğunu düşünüyorum. Bence biz nasıl onları büyüleyici buluyorsak onlarda bizi öyle buluyorlar. İnsanlar UFO’ları gördüklerini söylüyor. Bu yüzden bizi uzaktan izleyen uzaylılar olup olmadığını merak ediyorum. ”

Neden sosyal medya kullanmadığı sorulduğunda; “Bu konuda iyi değilim. Sosyal medya kullanmak yerine telefon etmeyi veya mesaj göndermeyi tercih ediyorum. ” Boş zamanlarında film izler, senaryo okuyup hazırlık yapmakla meşgul olduğunu da dile getiriyor. “Son zamanlarda spor salonuna bile gidemedim. Bunun yerine evde antrenman yapıyorum.” dedi,

Doğum günü 16 Temmuz’da olan Kim Woo Bin: “Sanırım evde sessizce ailemle geçireceğim. Annemden bana deniz yosunu çorbası yapmasını istemem gerekecek. ” diyerek doğum günü planınından bahsetti. (Yosun çorbası, Kore’de doğum günlerinde geleneksel bir yemektir.)

Röportajın geri kalanında, iki seçenek arasından seçimler yapması istendi. Kundura ayakkabı yerine spor ayakkabı, aramak yerine mesaj atmak, çevrimdışı alışveriş yerine çevrimiçi alışveriş yapmak, ballads yerine hip hop’u ve Netflix’i tercih ettiğini söyledi. Son zamanlarda ne izlediğini sorulduğunuda “Extracurricular” yanıtını verdi.

Oyuncu ayrıca evde değil sinemada film izlemeyi tercih ettiğini söyledi. “İnsanlar beni tanısa bile sorun yok,” dedi. “Onları selamlayabilirim. Sonuçta herkes film izlemek için burada. ” “Seven” ve “Fight Club” gibi gerilim filmlerini tercih ettiğini paylaştı. Yönetmen David Fincher hayranı olup olmadığı sorulduğunda, “Ben. Brad Pitt’i de seviyorum. ” dedi.

Kim Woo Bin, sabah insanı olmaya çalıştığını ve günlük rutinini paylaştı. “Sabah 8 ya da 9 civarında uyanıyorum,” dedi. “İlk yaptığım şey yüzümü yıkamak ve dişlerimi fırçalamak. İki bardak ılık su içerim ve biraz probiyotik yerim. Yaklaşık 30 dakika sonra ilk yemeğimi yiyorum. Bir saat sonra egzersiz yapıyorum. Çalışmadığım zamanlarda günlerim bu tarz bir rutini takip ediyor. ”

İngilizce altyazılı röportajın tamamına buradan göz atın!

Kaynak(1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın