Kim Soo Hyun, Askerlikten Sonraki İlk Dramasından Bahsetti!

It’s Okay to Not Be Okay ” dizisinin kadrosu, beraber çalışmanın nasıl olduğu ve daha fazlasından bahsetti!

It’s Okay to Not Be Okay ” kore dizisi, “fantazi-romantizm karışımı garip bir romantik komedi” olarak tanımlanıyor. Sevgiden kaçan psikiyatri koğuşunda toplum sağlığı çalışanı olan Moon Kang Tae (Kim Soo Hyun ) ve aşkı hiç tanımayan bir hikaye kitabı yazarı olan Go Moon Young (Seo Ye Ji )’un arasındaki duygusal bağı konu alıyor. 10 Haziran’da tvN, yönetmen Park Shin Woo ve aktörler Kim Soo Hyun, Seo Ye Ji, Oh Jung Se ve Park Gyu Young’ın yer aldığı drama basın toplantısı düzenledi.

Drama “The Red Shoes” ve “Bluebeard” gibi ünlü masalların yanı sıra dizi için yapılan fantezi unsurları içeriyor. Yönetmen Park Shin Woo: “Kadın başrol karakteri zalim masalların yazarıdır. Drama, hem normal hem de anormal, sağduyu ve anlamsızlık arasındaki farkı bulanıklaştırdığı için peri masallarına benziyor. ”

Dünyadaki herkesin biraz deli olduğunu düşündüğünü ve dramanın insanlara kendileri hakkında düşünmek için fırsat vereceğini söyledi. “Dramanın temel mesajı şu:“ İnsanları oldukları gibi görmelisiniz ”dedi.

It's Okay To Not Be Okay
Kim Soo Hyun, Askerlikten Sonraki İlk Draması Olduğu için Neler Hissettiğini Anlattı.

Kim Soo Hyun ‘un askerliğinin bitmesinden bu yana ilk dizisi olduğu için, askeri hayatı deneyimledikten sonra değişip değişmediği sorulduğunda Kim Soo Hyun şu şekilde cevapladı: “Yaşam baya ilerledikten sonra askere gittim. Bu benim için gerçekten avantajlıydı. Biraz mola gibi geldi. En önemlisi fiziksel dayanıklılığım gelişti. Bu bana biraz daha özgürlük veriyor. Oyunculuk söz konusu olduğunda hala eksik olduğum şeyler var. Bence bu eksiklikler beni daha çok çalışmam için şevk ediyor. Aynı zamanda daha gergin biri oldum. Uzun zaman sonra ilk defa böyle şeyler yapıyorum. Mikrofonu tutmak bile garip geliyor. ”

Birisi yakışıklılığının hiç değişmediğini söyledi ve Kim Soo Hyun: “Çok fazla vitamin alıyorum ve fotoğraflarımı iyi düzenlediğiniz için minnettarım.” diye cevapladı. Bunun üzerine Yönetmen Park Shin Woo, “Kim Soo Hyun ‘un kadroda olmasına neden mi ihtiyacım var? Söylemem gerekiyor mu? ” diyerek espri yaptı.

Ayrıca Kim Soo Hyun dramanın isminin de dikkatini çektiğini paylaştı: (Dizinin gerçek Kore başlığı “ I’m Psycho but It’s Okay ”). “Moon Kang Tae karakteri çok acı çekti. Bu yüzden insanlara bu acıyı doğru bir şekilde iletmek istedim. İyileşme sürecini anlatmak için elimden geleni yapacağım.” dedi.

kim soo hyun oh jung se

Seo Ye Ji ‘den Go Moon Young karakterini tanımlaması istendi: “Empati yoksunu soğuk bir insan, ama o kadar çok yara izi var ki bu yüzden kendini savunuyor.” dedi. Go Moon Young karakterini güzel görünme takıntısının gösterişten ziyade kendini savunma mekanizması olduğunu söyledi. “Bir tür zırh olarak düşünüyorum; ‘Ben böyle bir insanım, bu yüzden sessiz ol. Benimle muhattap olma. ‘ demek istiyor.”

Kim Soo Hyun, Seo Ye Ji ile birlikte çalışmanın nasıl olduğunu açıkladı.

“Normalde birbirimize karşı çok rahatız. Ama kamera önünde anında değişiyor ve Go Moon Young oluveriyor. Bu da tüylerimi ürpertiyor. Bu şekilde enerjik ve onun tarafından motive olmuş hissediyorum.”

Seo Ye Ji, “Dediği gibi, birlikte çok rahatız, ama oyunculuk yapmaya başladığında inanılmaz derecede odaklanmış oluyor. Bana ‘Bu yüzden kendisi ‘ Kim Soo Hyun ‘ diye düşündürdü. Bana çok yardımcı oldu. ” diye açıkladı.

kim soo hyun oh jung se

Oh Jung Se, otizmden muzdarip çok yetenekli bir illüstratör olan Moon Sang Tae rolünü canlandırırken, Park Gyu Young, hemşire Nam Joo Ri’yi canlandırıyor. Park Gyu Young, “Hayran olduğum kıdemli aktörlerle birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyorum” dedi.

Dizi yayınlanmadan önce birçok hayran, Kim Soo Hyun ve Oh Jung Se’nin iki kardeşi canlandırmasından dolayı heyecenlılar. Oh Jung Se, diziyi çekmenin zor olacağını beklerken, birçok farklı duygu yaşadığı sonucuna vardı.

Oh Jung Se, “ Senaryoda ki cümlelerimin sonu hep ‘hyung’ (Abi) la bitti. Psikolojik olarak Moon Sang Tae’nin küçük kardeşi onun gözünde bir hyung gibi. Bu yüzden çok fazla duygu yaşadım ve onu bir hyung olarak düşünüyorum.”

Kim Soo Hyun ayrıca, “İlk başta birbirimize karşı çok utangaçtık, ama sette çalışmaya başladıktan sonra, esprili ve eğlenceli bir insan olduğu için çok konuşmasak da aramızda bir yakınlık oluştu.” Dedi.

Kim Soo Hyun: “Diziyi, yönetmeni ve oyuncu kadrosunu duyduğumda aklıma ilk gelen şey, ‘ Bu dizi zaten hazır ‘ düşüncesi oldu. Bu yüzden zaten mükemmel olanı daha da güzelleştirmek istiyorum. Umarım yüzde 15 oranında rayting alırız. Park Shin Woo bunun olmasını sağlayacak. ”

“It’s Okay to Not Be Okay” ​​ 20 Haziran’da yayınlanmaya başlayacak. Şimdiden bol reytingler.

Dizinin fragmanını aşağıdan türkçe altyazılı izleyebilirsiniz.

Kaynak (1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın