Jung Woo Sung ve Yoo Yeon Seok ‘Steel Rain-2’ de Güney ve Kuzey Kore Lideri Oldular!

Jung Woo Sung, Yoo Yeon Seok ve Kwak Do Won‘un rol aldığı yeni film “Steel Rain 2 – Summit” yeni bir afiş ve fragman yayınladı!

Steel Rain 2 ”, 4.45 milyondan fazla izlenen 2017 de çekilen popüler filmin devamı olacak. “Steel Rain 2”, Kuzey Kore darbesi sırasında, Koreas-Amerika Birleşik Devletleri zirvesinin üç liderinin bir denizaltında kaçırılmasını ve savaştan hemen önce ortaya çıkan bir krizin hikayesini anlatıyor. Orijinal 2017 filmi, Kuzey Kore istihbarat bürosunda eski bir ajan olan Eom Chul Woo ile Güney Koreli bir hükümet yetkilisi olan Kwak Chul Woo, Kore savaşını önlemek için gizli bir operasyon yürütüyor.

Önümüzdeki filmde Jung Woo Sung Güney Kore cumhurbaşkanını, Yoo Yeon Seok ise Kuzey Kore başkanını canlandıracak. İskoç aktör Angus Macfadyen, Amerikan başkanı rolünü üstlenecek ve Kwak Do Won, darbeyi yöneten muhafızların Kuzey Kore direktörünü canlandıracak.

Kore yarımadasının ötesinde, ABD ve Çin arasında olduğu gibi Japonya’nın da “ Steel Rain 2 ” deki ekonomik yaptırımları ile ilgili olarak dünyanın kaderi hakkındaki farkındalığı artıyor. Yeni posterde, gardiyanların Kuzey Kore direktörü onları izlerken üç lider birbirlerinin karşısına oturuyorlar. Liderlerin hepsi, 70 yıllık savaşı barış anlaşmasıyla bitirmek için aynı hedefi paylaşıyor. Ancak hepsinin Kuzey Kore direktörü de dahil olmak üzere farklı arzuları var. Yaklaşan bir savaştan önce birbirleriyle sıkı bir şekilde yüzleşen liderlere ne olacak?

Filmin çıkan fragmanı, zirve toplantısı ve Kuzey Kore denizaltındaki liderlerin kaçırılmasından sonraki anlarla başlıyor. Fragman ayrıca Dokdo’nun kıyı sularında (Liancourt Kayaları) denizaltı savaşı sırasında her ülkenin ilgi alanlarını da ele alıyor.

Kuzey Kore ve Amerika Birleşik Devletleri liderleri farklı çıkarlarla sıkı bir şekilde yüzleşiyor. Jung Woo Sung her iki tarafı da Güney Kore cumhurbaşkanı olarak ikna etmeye çalışıyor. Bu arada, Yoo Yeon Seok, Kuzey Kore lehçesindeki keskin gözleri ve akıcı konuşmasıyla Kuzey Kore başkanı olarak şok edici bir dönüşüm geçiriyor. Ek olarak, 2017 filminde Jung Woo Sung ile iyi bir kimya sergileyen Kwak Do Won, savaş ve barış ile ilgili yeni bir çatışmada aktöre katılacak.

Fragmanın sonunda Jung Woo Sung “Ben Güney Kore başkanı Han Kyung Jae,” diyerek güçlü bir izlenim bırakıyor.

“Steel Rain 2 – Summit” 2020 yazında yayınlanacak.

Kaynak (1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın