Ji Chang Wook ve Kim Yoo Jung Birlikte Çalışmaktan Bahsediyor!

Ji Chang Wook ve Kim Yoo Jung ‘un yeni kore dizisiBackstreet Rookie ” nin yayın zamanı için hazırlanıyor!

Popüler bir webtoon’a dayanan “ Backstreet Rookie ” dizisi, market sahibi Choi Dae Hyun ( Ji Chang Wook ) ile yarı zamanlı çalışan Jung Saet Byul ( Kim Yoo Jung ) arasında geçen bir romantik komedi olacak.

19 Haziran’da “Backstreet Rookie” , yapım yönetmeni (PD) Lee Myung Woo, Kim Yoo Jung ve Ji Chang Wook ile basın toplantısı düzenledi.

ji chang wook

Basın toplantısında, Ji Chang Wook tutkuyla taşan masum ve dik başlı Choi Dae Myung karakterinden bahsetti. “Diğer drama karakterlerinin aksine, özel bir yeteneği yok. Daha ziyade gerçekçi. Bazen zayıf çözümleri olan ilginç bir karakter.” Şaka yoluyla, “Bu sefer rolüm o kadar da havalı değil. Bu yüzden cool hareketler beklememelisiniz. ”

Ji Chang Wook, geçmiş SBS kore dizisiSuspicious Partner” a atıfta bulunarak, “Bir süre sonra ilk kez SBS’e geri dönmek güzel” dedi. “Rom-com uzmanı” lakabı için minnettarlığını ve utancını dile getirdi: “Dizi çekmekten keyif alıyorum, bu yüzden herhangi bir lakap aldığım zaman gerçekten minnettar oluyorum. “Milletin yöneticisi” de baya güzel. “

kim yoo jung

Kim Yoo Jung, Jung Saet Byul’un tutkulu ve sıcak bir karakter olduğundan bahsetti: ” Yönetici, mahalle sakinleri ve market içindeki aile ile birlikte sevgiyi paylaşarak olgunlaşan bir karakter” dedi.

Oyuncu ayrıca Jung Saet Byul’un çevresindeki insanlara yardım etmek için fiziksel olarak yoldan çıkan son derece sadık bir karakter olduğunu açıkladı. “Bir yöne bakarsanız, korkutucu olabileceğini düşündüğünüz birisi oluveriyor. Ancak Saet Byul’un cazibesi, bu yönünün bile sevimli olması.”

Diziye katılma sebebi sorusu üzerine, Ji Chang Wook, “Bu büyük bir hikaye değil ve aşırı olaylar yok. Hikaye içindeki sıcaklık beni çok etkiledi.” Kim Yoo Jung, marketin insanların gülüp dinlenebileceği bir yer olarak ifade edilebileceği yönünü beğendiğini de sözlerine ekledi.

Dahası, iki oyuncu ilk başta utangaç olduklarını ortaya koyan kimyalarından bahsetti. Ji Chang Wook, “İlk karşılaşmamızı hala hatırlıyorum. Çok fazla birbirimizle konuşmadık. Sette Yoo Jung çok düşünceli, bu yüzden müteşekkirim. Kimyamız çok iyi. ”

Kim Yoo Jung, “Sanırım sette çekim yaparken hep gülüyorum” dedi. Ji Chang Wook, “Her zaman değil. En az yüzde 90’ı, birbirimize bakarken gülüyoruz ve çekimde birbirimize güveniyoruz.” diyerek ekledi.

backstreet rookie

PD Lee Myung Woo, Kim Yoo Jung‘u dublör kullanmadan aksiyon sahnelerinin çoğunda kendisi oynadığı için övgüde bulundu. Kim Yoo Jung, “Bu aksiyonu ilk deneyimleyişim. Yumruk ve tekmelerimi ilk kullanırken acayip gergindim. Ama çekim esnasında çok eğlendim. ” Ji Chang Wook bir kez daha karakterinin tipik havalı karakter olmadığına ve komik oyunculuğuna dem vurarak: “Kim Yoo Jung aksiyon sahnesi için hazırlanırken hareket edemedim.” dedi. PD Lee Myung Woo, Ji Chang Wook’u komedi sahnelerinden dolayı övdü.

Son olarak, PD Lee Myung Woo’nun, izleyicilerin dramanın sunduğu sıcaklığın yanı sıra komik hikayesinin de tadını çıkarmasını umduğunu söylemesi ile basın toplantısı sona erdi.

Backstreet Rookie” 19 Haziran’da başlayacak Bu arada, dizinin türkça altyazılı fragmanının buradan izleyebilirsiniz!

Kaynak (1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın