SBS’in Yeni Dizisi Backstreet Rookie ‘den Yeni Posterler ve Fragman!

SBS’in yeni dizisi “ Backstreet Rookie ” komik bir fragmanı ve yeni posterlerini yayınladı!

Popüler bir webtoondan uyarlanan “ Backstreet Rookie ”, market sahibi Choi Dae Hyun (Ji Chang Wook) ile yarı zamanlı çalışan Jung Saet Byul (Kim Yoo Jung) arasındaki öngörülemeyen aşk hikayesi hakkında romantik bir komedi.

Ji Chang Wook ve Kim Yoo Jung ‘un başrol oynadığı dizinin ana posterleri neşeli atmosferiyle dikkat çekiyor. Posterlerde Ji Chang Wook biraz şaşkın ve endişeli görünüyor, Kim Yoo Jung rahat bir gülümsemeyle poz veriyor.

Posterlere Göz Atın!

Fragman Choi Dae Hyun’un endişeli ve stresli görünmesiyle başlarken Jung Saet Byul ona parlak bir şekilde gülümser. Zaten üniformalı olan Jung Saet Byul, “Yarından itibaren çalışabilirim, değil mi?” Diye soruyor.

Bununla birlikte, bir müşteri tezgaha terbiyesizce para attıktan sonra, Jung Saet Byul’un karakolda sinirli ve gözyaşlarına yakın görünmesi gösterilir. Bir polis memuru telefonla “Jung Saet Byul polis karakolunda. Bir müşteriyle tartışmış” diye açıklıyor.

Fragmanın devamında biri, “Reşit olmayan birine nasıl sigara satabilirsin?” diye sorar. Jung Saet Byul ve Choi Dae Hyun birbirlerine şok içinde bakarlar. Arka planda Choi Dae Hyun, “O zaman ondan kurtulmalıydım – şu saatli bomba!”. Fragman eğlenceli anlarla beraber Jung Saet Byul ve Choi Dae Hyun’un birbirlerine karşı romantik bakışmalarıyla son buluyor.

Backstreet Rookie ” 19 Haziran’da başlayacak. Aşağıda fragmanlara göz atın!

Kaynak: (1) (2)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın