Jang Geun Suk, Kendi Geçmişiyle Nasıl Anlaştığını Açıkladı!

Jang Geun Suk, Arena Homme Plus dergisi için son zamanlarda yapılan bir röportajda, kendi geçmişiyle nasıl anlaştığı konusunda samimi bir şekilde konuştu.

Geçen ay ordudan terhis olan Jang Geun Suk, yavaş yavaş ünlü olarak hayata dönmeye başladı. Arena Homme Plus’ın Temmuz sayısının kapağına poz verirken, oyuncu derginin personelini genç görünüşü ile etkisi altına aldı.

Arena Homme Plus’taki bir kaynak, “Fotoğraflar Jang Geun Suk’un son iki yıl boyunca bir gün bile yaşlanmamış gibi canlı ve kusursuz görünüyor. Değişen tek şey onun aurası. ”

Takip eden röportajda Jang Geun Suk, askerde zamanını şimdiye kadar nasıl yaşadığını gözlemleyerek geçirdiğini “Geçmişte ki kendime bakıp düşünmek için biraz zaman ayırdım” cümlesiyle dile getiriyor.

Daha sonra bir zamanlar geçmiş yüzünden kendisine eziyet ettiğini, yoluna devam etmesi gerektiğini ve benliğini kabul etmeyi öğrendiğini itiraf ediyor. “Geçmişte, internet de yayılan kendimle ilgili haberleri silmek isterdim,” dedi aktör. “Ama bunları silersem, kendi benliğimi silmek gibi bir şey olmaz mıydı? ”

Halkın kendisiyle ilgili yaptığı yanlış varsayımlar konusunda Jang GeunSuk, “Umarım hakkımda çıkan yanlış anlamalar gerekçelerle çözülecektir” dedi.

Yıldız, geleceğini inşa etmeyi umduğu yeni bir yaşam felsefesi olduğunu ortaya koydu. “İlkelerinize göre yaşıyorsanız, birçok olaydan kaçınabilirsiniz. Gelecekte bu felsefe ile yaşamayı planlıyorum. ” açıklamasını yaptı.

Jang Geun Suk’un Arena Homme Plus dergisi için verdiği pozlara aşağıdan bakabilirsiniz.

Kaynak(1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın