“It’s Okay To Not Be Okay” ve “Backstreet Rookie” Reyting Oranları!

Hafta sonu yayınlanan “It’s Okay To Not Be Okay” ve “Backstreet Rookie” kore dizileri arasındaki reyting savaşı kızışıyor!

20 Haziran’da, tvN’in yeni romantizm draması “It’s Okay To Not Be Okay” ümit veren bir başlangıç ​​yaptı. Nielsen Korea’a göre, Kim Soo Hyun ve Seo Ye Ji ‘nin oynadığı yeni dizinin 1.bölümü, tüm kablolu kanalların zaman diliminde ilk sırada yer aldı. Ülke çapında ortalama yüzde 6,1 ve yüzde 7,0’lık bir reyting aldı.

Ayrıca “It’s Okay To Not Be Okay” , ortalama yüzde 4.3 ve 5.1 reyting alarak 20-49 yaş arasındaki izleyiciler ve kamuya açık yayın ağları da dahil olmak üzere ilk sırada yer aldı. Yeni dizi, kırklı yaşlarında ve özellikle kadın izleyicilerin ilgisini çekti.

Bu arada, SBS’nin yeni romantik komedisi “Backstreet Rookie” 2. bölümü ile izleyici sayısında hafif bir artış yaşadı. İki bölümü için ülke genelinde ortalama yüzde 3,7 ve 6,8 puan aldı.

KBS 2TV’nin “Once Again” cumartesi gecelerinin en çok izlenen dizisi olarak hükümdarlığını sürdürdü. İki bölümü için ülke genelinde ortalama yüzde 23,1 ve 28,8 puan aldı.

TV Chosun’un “King Maker: The Change of Destiny”, ülke genelinde ortalama yüzde 4,9 puan alarak önceki bölümden izleyici sayısında hafif bir artış gösterirken, OCN’nin “Team Bulldog: Off-Duty Investigation” ortalama yüzde 2,8 reyting aldı.

It’s Okay To Not Be Okay” dizisi için sizler ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorum bölümünüde düşüncelerinizi bizimle paylaşın!

Kaynak(1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın