Honey Lee ve Yoon Kye Sang ’ın Ajansı Ayrıldıklarını Teyit Etti!

Honey Lee ve Yoon Kye Sang’ın ajansı uzun zamandır devam eden çiftin ayrıldığına dair söylentilere yanıt verdi.

11 Haziran’da Kore medya kuruluşu News1, Honey Lee ve Yoon Kye Sang‘ın yedi yıldır çıktıktan sonra yollarını ayırdıkları haberini yayınladı. Rapora göre, çiftin arkadaşları ve tanıdıkları ayrıldıklarını biliyordu.

Honey Lee ve Yoon Kye Sang ilk olarak 2013’te ilişkilerini halka söylemişti. O zamandan beri çift, sık sık ayrılık söylentilerine maruz kalmıştı. Honey Lee geçen Ekim’e kadar hala çıktıklarını söylemişti.

Sabah ilerleyen saatlerde iki yıldızın ajansı Saram Entertainment, “ Çiftin ayrılma haberlerini gördük ve şu anda bunun doğru olup olmadığını kontrol etme sürecindeyiz. İkisi ile görüştüğümüzde sizi bilgilendireceğiz. ” yanıtını verdi.

Kontrol ettikten sonra Saram Entertainment’dan bir kaynak şunları paylaştı: “ Yoon Kye Sang ve Honey Lee yakın zamanda ilişkilerini sona erdirdiler. Sadece iyi anlaşan birer meslektaş olmaya karar verdiler. İki aktöre ilginizi ve desteğinizi istiyoruz. ”

Yoon Kye Sang Ajanstan Ayrıldı!

Honey Lee ile ayrılması haberinin ardından Saram Entertainment, Yoon Kye Sang‘ın ajanstan ayrıldığını duyurdu.

Yoon Kye Sang 2013 yılında Saram Entertainment ile anlaşmıştı. Honey Lee 2014 yılında Yoon Kye Sang’ın aracılığıyla aynı ajansla sözleşme imzalamıştı.

Saram Entertainment kaynağı şunları söyledi: “ Yoon Kye Sang ile yapılan görüşmelerden sonra iki taraf sözleşmemizi feshetmeyi kabul ettik. Kendisi bu arada mola vermeyi planlıyor. Uzun zamandır bizimle birlikte olan Yoon Kye Sang ‘a yürekten şükranlarımızı iletiyoruz. ”

Kaynak (1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın