Flower of Evil ‘in Yeni Drama Posterleri İyi ve Kötüyü Açığa Çıkarıyor!

Yaklaşan TVN draması “ Flower of Evil ” başrol oyuncularının yeni posterlerini tanıttı!

Flower of Evil ” şok edici şu soruyu soruyor: “ Ya 14 yıldır sevdiğin kocanın seri katil olduğundan şüphelenmeye başlarsan?”. Drama, geçmişini gizleyen ve karısı Cha Ji Won’u (Moon Chae Won) seviyormuş gibi taklit yapan Baek Hee Sung’un (Lee Joon Gi) hikayesini anlatacak. Bir dedektif olarak Cha Ji Won ondan şüphelenmeye başlar. Kendilerini yüzleşmek istemedikleri bir gerçeğin önünde bulurlar.

Her poster, her karakterin iki yüzünü gösteryor. Lee Joon Gi ’nin posterinde Baek Hee Sung, sadece soğuk bakışlarını gizlemek için rol yaptığı ideal baba ve koca gibi gülümsüyor. Alt yazıda “O kadına ihtiyacım var” yazıyor. Moon Chae Won ’un posterinde ise Cha Ji Won hem bir eş olarak acısını hem de polis dedektifi olmanın kararlılığını gösteriyor. Alt yazıda şöyle yazıyor: “Bu adama güvenebilir miyim?”

Posterlere göz atın!

Drama ayrıca yeni fragmanlar da yayınladı. Yeni çıkan fragmanlar Baek Hee Sung ve Cha Ji Won arasındaki duyguların inceliklerini resmediyor. Fragman, Baek Hee Sung’un ve Cha Ji Won’un, geçmişteki mutlu anılarıyla başlıyor.Ancak, bu mutluluk uzun sürmüyor. Yavaş yavaş yerini karanlığa bırakıyor.

Dizinin fragmanlarını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Flower of Evil ” 22 Temmuz da yayın hayatına başlayacak.

Kaynak (1) (2)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın