BTS Jungkook “ Still With You ” Parçası ve Daha Fazlasını Anlatıyor!

BTS Jungkook, 6 Haziran’da Suga’nın V Live radyo şovu “DJ Suga’s Honey FM 06.13” programına konuk oldu.

BTS Jungkook , “Herkesi selamlayalı uzun zaman oldu. Radyo şovu yaptığımdan beri çok uzun zaman geçti, bu yüzden çok gerginim.” dedi.

Bir gün önce Jungkook, BTS ‘in yıllık Festa kutlamalarının bir parçası olarak SoundCloud’da kendi ürettiği “Still With You” parçasını yayınladı. Radyo şovu sırasında, şarkıyı yapma süreci hakkında bazı detaylar paylaştı.

“Festa olduğu için, ARMY ‘ye [BTS ’in resmi fandom adı] karşı samimi hislerimi göstermek adına şarkı yazmayı düşündüm.” Dedi. Festa, BTS ve ARMY’nin BTS’in çıkış tarihi olan 13 Haziran gününü simgeleyen geleneksel kutlamanın adı. “Bir gün evde yalnızdım. Oda karanlıktı, çünkü karanlığı seviyorum. Klima açıktı ve aniden bir melodi aklıma geldi. Melodiye şarkı sözleri ekledim. Bu şekilde devam ederek yaklaşık dört satır buldum. ”

“Stüdyoya gittim ve bu tür bir temponun iyi olacağını düşündüm. Kayıt cihazını açtım ve şarkı sözleri üzerinde çalışmayı bitirdim. Bitirdikten sonra yapımcı Pdogg’a gönderdim. Bir süre şarkının yönü ve havası hakkında konuşmaya devam ettik. En sonunda birlikte tamamladık. ”

“Kendimi iyi hissediyorum çünkü hayranlara onları ne kadar sevdiğimi söyleyebildim” diye ekledi.

DJ Suga ’nın Bal FM 06.13” adlı programın bir parçası olarak Jungkook ve Suga “Küçük Prens” hikayesinden yüksek sesle okudular.

Jungkook, hayranlarıyla doğrudan iletişim kurmasından bu yana ne kadar zaman geçtiğinden bahsederken, geçen ay o ve diğer bir grup idolün salgının baş gösterdiği dönemde Itaewon bölgesine gittiklerini söyledi.

“Suga ile bir radyo programı yaptığımdan beri uzun zaman geçti. Bu zamanı çok özlediğim ARMY ‘ler için harcadığıma memnumum. ARMY ile böyle iletişim kurmayalı uzun zaman oldu bu yüzden ilk başta gergindim. Söylemek istediğim bir şey var. Son zamanlarda ki hareketlerimden dolayı hayal kırıklığına uğrayan birçok insan olduğunu düşünüyorum. Bu zamanlarda acı çekenlerden ve her zaman yanımda olan hyung’lardan derinden özür diliyordum. Özellikle canı gönülden sevdiğim ARMY ‘ler benim yüzümden zor zamanlar geçirdi. Bu yüzden daha da kötü hissettim. ”

“Uzunca bir süre düşündüm. Ayrıca hyunglarla da çok konuştum. Kendimle ilgili birçok şeyin farkına vardım. İçimdekileri canlı yayında herkese doğrudan söylemek istedim. Gelecekte ve şimdi hareketlerime daha çok dikkat eden biri olacağım. ”

BTS, 7 Haziran’da YouTube’un “Dear Class of 2020” etkinliğinde konuşacak ve sahne alacak.

Kaynak (1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın