Yang Se Jong, Hayranlarına Mektup Yazdı ve Sessizce Askere gitti!

Yang Se Jong, 12 Mayıs saat 2’de Gangwon eyaleti, Hwacheon’da bulunan 27. bölüğe katıldı.Orada, askerlik hizmetinin geri kalanını gerçekleştireceği bölüme atanmadan önce temel eğitime tabi tutulacak.

“Yang Se Jong”, planlanmış bir etkinlik olmadan sessizce askere gitme kararı aldı. Ancak, gitmedin bir gün önce fan kafesinde, hayranlarına sessizce askere katılmasını açıklamak için bir mektup yazdı:

Sevdiğim herkese merhaba, ben Se Jong. Askere gitmem hakkında sizlere sormak istediğim bir şey var.Şu sıralar sağlığımız için dikkat etmemiz gereken zamanlarda yaşadığımız için, umarım uğurlamaya gelmeden beni gönderdiğiniz için memnun olursunuz. Bana şahsen veda etmek isteyeceğinizi anlıyorum, fakat yapmayın. Size uygun bir selam veremeyeceğim için üzgün olsam da, sağlıklı ve cesur olup sizlere geri döneceğime söz veriyorum… Hoşçakalın!Sizlerin destek ve sevgisi sayesinde oyuncu olarak çok çalışabildim. Sizleri bir kez daha güzel dileklerimle selamlıyorum. Lütfen gittiğimde sağlıcakla kalın. Sağlıklı ol, sağlıklı ol ve mutlu ol!

Onu yeniden aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz.
 
Kaynak: (1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın