The World Of The Married Dizi Ekibi Final İçin İzleyicilere Teşekkür Etti!

The World Of The Married  kadrosu, veda ederken son düşüncelerini paylaştı!

16 Mayıs’ta, JTBC kore draması final bölümünü yayınladı. En yüksek izlenme oranı ile Kore’nin kablolu yayındaki en yüksek reyting rekorunu kırdı.

Yeni çıkan kamera arkası videolarında oyuncular, reyting rekoru dizinin finaline nasıl ulaştıkları hakkında konuştular.

Han So Hee
Han So Hee

Han So Hee, “Drama sona erdiğinde üstümden bir yük kalkmış gibi hissettim, ama bir o kadar hüzünlendim. Birçok yönden eksiklerim vardı, bu yüzden karmakarışıktım. Benimle birlikte gülen ve ağlayan birçok insana teşekkür ederim. Gelecekte daha çok kendimi geliştirip iyi bir oyuncu olacağım. Çok çok teşekkür ederim.”

Park Hae Joon
Park Hae Joon

Park Hae Joon, “Merhaba, ben “The World Of The Married” dizisinde Lee Tae Oh’u canlandıran Park Hae Joon. Bu kadar ilgi görmeyi beklemediğim için gerçekten çok şaşkınım. İzleyiciler keyif aldığı için o kadar memnunum ki. Çok çalıştık ve dürüst olmak gerekirse bittiği için üzülüyorum. Umarım bu dramanın aktörleriyle ilgilenmeye devam edersiniz. Teşekkür ederim.”

Kim Hee Ae
Kim Hee Ae

Kim Hee Ae, “Neredeyse bir yıl Ji Sun Woo olarak yaşadım. Sanırım şimdi Ji Sun Woo olmadan hayatımı yaşamak garip hissettirecek. Kendimi çok mutlu hissediyorum çünkü izleyicilerden hak ettiğimden fazla sevgi gördüm. Ayrıca zor bir görevi tamamladığım için rahatlamış hissediyorum. Bize gösterdiğiriniz sevgi için teşekkür etmek dışında söyleyecek başka bir şey düşünemiyorum. Lütfen sağlıklı olun ve Ji Sun Woo ve The World Of The Married’i sevdiğiniz için çok teşekkür ederim. ”

 Jeon Jin Seo ve Lee Ro Eun
Jeon Jin Seo ve Lee Ro Eun

Çocuk aktörler Jeon Jin Seo ve Lee Ro Eun, “Drama’yı severek izleyen izleyicilerimize çok teşekkür ederim.” 

Chae Gook Hee
Chae Gook Hee

Chae Gook Hee, “Seol Myung Sook karakterine çok fazla ilgi olacağını düşünmemiştim, ama çok teşekkür ederim. ‘The World Of The Married’ sizin içinde olduğu gibi, benim için de çok anlamlı bir drama olarak kalacak. Sonuna kadar izleyen izleyicilere çok teşekkür ederim. ”

Lee Moo Saeng,
Lee Moo Saeng

Lee Moo Saeng, “Sanırım önce izleyicilere teşekkür etmeliyim. The World Of The Married’a desteğiniz sayesinde başarılı ve güvenli bir şekilde sona erdiğini düşünüyorum. Yeni bir projeyle tekrar görüşürüz. Çok teşekkür ederim!”

Kim Young Min
Kim Young Min

Kim Young Min, “En iyi oyuncu ve ekiple çalışmak benim için büyük bir onurdu. İyi sonuçlar elde ettiğimizi düşünüyorum çünkü izleyiciler dramamızı çok sevdiler. Şimdiye kadar The World Of The Married’a gösterdiğiniz  ilgi ve sevgi  için teşekkür ederiz. ”

Park Sun Young
Park Sun Young

Park Sun Young, “Merhaba. Ben, The World Of The Married’dan Go Ye Rim. Son kez röportaj yaptığım görünce, gerçekten sona ermiş gibi hissediyorum. İlginiz ve sevginiz sayesinde, güç toplayabildik ve çekimlerde çok çalıştık. Çekimler boyunca çok eğlendim çünkü kıdemli aktörler, harika bir yönetmen ve mükemmel bir kadroyla harika bir dramada yer alabildim. Çok teşekkür ederim, yeni bir projede görüşürüz. Teşekkür ederim.”

Aşağıda vedalarını söyleyen oyuncu kadrosunun sahne arkası videolarına göz atın! 

Kaynak:(1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın