Taeyang ‘ın Belgeseli “WHITE NIGHT” ın İlk Bölümü Yayınlandı

Taeyang ‘ın belgeseli “WHITE NIGHT” ın ilk bölümü BIGBANG ve Taeyang’ın resmi YouTube kanallarında yayınlandı.

Bölüm, 2017’de üçüncü stüdyo albümü olan “WHITE NIGHT” ın yayınlanmasından önceki Taeyang’ın görüntülerini içeriyor.

Fellow BIGBANG üyeleri ve personeli Taeyang’dan şu şekilde bahsediyor: “Kendi fikir ve görüşlerinde çok net biri, ama başkalarına karşıda anlayışlıdır. Ne zaman Taeyang hakkında konuşsak ‘Hep iyi yanından bakmayı seviyor. Çok insancıl.’ deriz.”

Taeyang, bir birey ve sanatçı olarak hangi değerleri takip ettiğini şu şekilde belirtiyor: “Her zaman ilerlemeliyim. İnsanların gerçek benliğimi fark etmelerine ihtiyacım var. Sonuçta müzik ve sanatla uğraşmamın nedeni bu.”

Taeyang’a yakın insanlar da şarkıcıyı yorumladı. 
Eski arkadaşı ve meslektaşı: “ Açık bir insan ve  daima çok çalışıyor. Hiç değişmediğini görmek harika.“
Bir koruma: ” Taeyang örnek bir insandır. Sabahları erken kalkar ve hep aynı saatte dışarı çıkar.
Taeyang’ın tur Müdürü: ” Yapım ekibine, dansçılara ve grubuna karşı daima iyi bakıyordu bu yüzden bende  ‘ne kadar iyi bir insan’ diye düşündüm hep.”

Albümünün çıkış gününde Taeyang, “her şeyi cennete bırakmaya karar verdim.” Utanarak ekliyor,” İlk kez bu kadar gergindim.”

Grafik performansı için bir tahmini olup olmadığı sorulduğunda, bilmediğini ve ” Umarım sonuçlarda süreç kadar harika olur. Her şeyden çok, birlikte çalıştığım insanları mutlu etsin.” dedi.

Taeyang’ın çevresindeki insanlar: “Bir projeye başladığında, günün 24 saati odaklanıyor ve insanlar ne kadar çok çalıştığını gördüklerinde, kendilerini daha iyisini yapmak için mecbur hissediyorlar.”

Taeyang, “Ne zaman bir albüm çıkarsam, ona son albümümmüş davranıyorum. Gerçekçi bir insanım. Her zaman son olabileceğini düşünüyorum.”

Belgeselin ilk bölümünü buradan izleyin:

Kaynak: Soompi

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın