Park Shin Hye ve Yoo Ah In ’in yeni filmi ‘ #ALIVE ‘ dan fotoğraflar geldi!

Yoo Ah In ve Park Shin Hye ‘nin başrollerinde olduğu, “ #ALIVE ” kore filmi, gizemli bir hastalıktan dolayı enfekte olanların diğer insanlara saldırmasına neden olan ani salgını konu alan bir gerilim filmi. Hastalık Seul’de hızla yayılıp kontrolden çıkıyor. Hayatta kalanlar hücresel veri, Wi-Fi veya telefon görüşmeleri gibi hiç bir sosyal ağ olmadan dairelerinde tek başına hapsoluyor. Yoo Ah In ve Park Shin Hye filmde, tehlikeli bir şehrin ortasında izole bir şekilde yaşayıp hayatta kalan Joon Woo ve Yoo Bin olarak rol alacaklar.

Park Shin Hye, karakterini güçlü, hayatta kalma içgüdülerine sahip bir birey olarak nitelendirdi. “Yoo Bin hem sakin hem de son derece dikkatli ve nasıl hayatta kalacağını sakince düşünen bir karakter.” diye açıkladı.

Yönetmen Jo Il Hyung,  Yoo Bin rolüne hayat vermekle kalmayıp zor aksiyon sahnelerinde altından kalktığı söylüyor.  Park Shin Hye’nin, birlikte hayatta kalmak için mücadele eden iki karakteri canlandıran Yoo Ah In ile güçlü bir kimya sergilediği bildirildi.

Jo Il Hyung, rol için neden onu seçtiğini şu şekilde açıkladı:  “Park ShinHye sınırı olmayan bir oyuncu. Yoo Bin’in ayırt edici özelliklerini hayata geçirebileceğini düşündüm.”

“#ALIVE” Haziran ayı sonunda yayınlanacak. Bu arada, filmin ilk fragmanına buradan göz atabilirsiniz!

Kaynak: Soompi

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın