Mnet, The Voice Of Korea 2020 için koçların yeni posterlerini yayınladı!

Mnet, “ The Voice Of Korea 2020 ” için koçların yeni posterlerini yayınladı!

Mnet, Hollanda’nın “The Voice” programının haklarını satın aldıktan sonra Kore de yayınlanmıştır. Kore’nin en iyi müzisyenleri yarışmacıların seslerine göre takım arkadaşlarını seçen koçlara dönüşecek ve onların en iyi vokalistlere dönüşmelerine yardımcı olacak.

“The Voice Of Korea 2020” nin yeni kişisel posterleri, yarışmacıları destekleyecek olan Kim Jong Kook, BoA, Sung Si Kyung ve Dynamic Duo antrenörlerini içeriyor. Posterlerde, antrenörler kırmızı bir düğmeye basmak için elleriyle uzanırken birinin sesine odaklanıyor gibi görünüyor. Posterlerin alt kısmında “Dünyayı sesinizle çevirin!” anahtar kelimesi yer alıyor.

kim jong kook

Kim Jong Kook’un posterinde, şarkıcı kararlılığını ifade etmek için her zamankinden daha ciddi görünüyor.Bir çok programda esprili kişiliğini göstermesine rağmen, Kim Jong Kook, profesyonel bir şarkıcı olarak yetenekleriyle izleyicileri etkileyecek.

boa

BoA zarif siyah elbisesi ile karizmatik bir hava yaratıyor. Genç yaşlardan beri eğlence endüstrisinde terfi eden tecrübeli bir şarkıcı olarak, her yaştan yarışmacılara yardımcı tavsiyeler verecektir.

sung si kyung

Dahası, izleyiciler Sung Si Kyung’un objektif ve ayrıntılı bir koç olarak rolünü çok merak ediyorlar. Keskin bakışlarıyla, halkın kalbini hareket ettirecek. Vokalistleri keşfetmek için yarışmacıların duygularını anlamayı hedefliyor.

dynamic duo

Son olarak, Dynamic Duo’nun posterinde, iki sanatçı, yarışmanın vokallerinden şaşkın görünüyor. İzleyiciler, aynı zamanda yapımcı olan Dynamic Duo’nun hip hop sanatçıları olarak göze çarpan yeni yetenekleri keşfedip keşfedemeyeceğini merak ediyorlar.

“The Voice of Korea 2020” 29 Mayıs’da yayın hayatına başlayacak.

Kaynak:(1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın