Lee Min Ho ve Kim Go Eun Karanlık Ormanda Duygusal Anlar Paylaşıyor!

SBS “The King: Eternal Monarch” dizisinin yaklaşan bölümde Lee Min Ho ve Kim Go Eun ’un paylaştığı dokunaklı buluşmalarının ön izlemesini yayınladı!

The King: Eternal Monarch” dizisi biri Kore’nin anayasal monarşi, diğeri de Kore’nin modern bir cumhuriyet olduğu paralel evrenlerde geçen bir öyküyü anlatmaktadır. Lee Min Ho, İmparator Lee Gon ve Kim Go Eun, Dedektif Jung Tae Eul rolünde oynamaktadır.

Spoilers

lee min ho

Önceki bölümde Lee Gon, amcası Lee Rim (Lee Jung Jin) ile başa çıkmak için Kore İmparatorluğu’na döndü. Jung Tae Eul’u geride bırakmak zorunda olmasına rağmen, amcasının genç görünmesinin sırrının, zamanın paralel evrenler arasındaki kapıda aynı şekilde akmadığı için olduğunu fark etti.

kim go eun


Yeni fotoğraflarda telepatik bir bağlantı hem Lee Gon’u hem de Jung Tae Eul’u kader ormanına götürür. Farkında olmadan, sihir gibi karşılaşırlar. Birbirlerinin kollarına koşarlar. Her ikisi de beklenmedik buluşmalarında duygusallaşıyorlar. Ancak izleyici Lee Rim’in Jung Tae Eul’un kimliğini bildiği için  çifte ne olacağını merak ediyorlar.

“The King: Eternal Monarch” ın bu bölümü 16 Mayıs yani bugün yayınlanacak.

Kaynak:(1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın