Lee Joon Gi ve Moon Chae Won, Senaryo Okumasında!

Lee Joon Gi ve Moon Chae Won ‘un başrol de yer aldığı tvN’in gelecek Çarşamba-Perşembe kore draması “ Flower of Evil ” heyecan verici senaryo okumasından fotoğraf yayınlandı!

Lee JoonGi ve Moon Chae Won ‘un başrollerinde yer aldığı “ Flower of Evil ” kore draması “14 yıldır sevdiğim kocam aslında soğuk kanlı bir seri katilse?” ürpertici sorusuna dayanıyor. Senaryo okumaya yapımcı yönetmen (PD) Kim Chul Gyu, senarist Yoo Jung Hee, Lee Joon Gi, Moon Chae Won, Jang Hee Jin ve Seo Hyun Woo gibi aktörler katıldı.

Lee Joon Gi, “Uzun süre izleyicileri etkisi altına alacak bir drama olacağına inanıyorum.”

Moon Chae Won, “Böyle büyük bir dramanın parçası olmaktan heyecan duyuyorum ve elimden  geleni yapacağım.” dedi.

Lee Joon Gi, geçmişini gizleyip kimliğini değiştiren Baek Hee Sung rolünü üstleniyor. Moon Chae Won, geçmişini kovalayan bir dedektif olan karısı Cha Ji Won’u canlandırıyor. Aralarındaki ilişki, ip üstünde yürümek gibi olacak. Birbirlerini sevseler de şüphe peşlerini bırakmaz. Jang Hee Jin, korkunç ailesinin geçmişiyle tek başına mücadele etmesi gereken bir seri katilin kızı Do Hae Soo olacak. Seo Hyun Woo muhabir Kim Mu Jin’i oynayacak.

flower of evil

Dört başrol oyuncunun yanı sıra Kim Ji Hoon, Choi Byung Mo, Son Jong Hak, Nam Gi Ae, Yoon Byung Hee, Im Chul Hyung, Choi Dae Hoon, Choi Young Joon, Kim Soo Oh, Jo Kyung Sook, Yang Hye Jin, Im Na Young, ve çocuk oyuncu Jung Seo Yeon gibi isimlerde dramanın kadrosunda yer alacak.

Flower of Evil ” Temmuz ayında yayınlanmaya başlayacak. Şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Kaynak (1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

One thought on “Lee Joon Gi ve Moon Chae Won, Senaryo Okumasında!

  • Mayıs 18, 2020 tarihinde, saat 8:19 pm
    Permalink

    İkiside çok sevdiğim oyuncular. Lee junki hele lise zamanlarımın kahramanı. Ama seri katil nasıl olur bilemedim ��

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın