Lee Joon Gi ‘nin, “ Flower of Evil ” Dizisinden Kamera Arkası Yayınlandı!

Lee Joon Gi ve Moon Chae Won ‘ın, “ Flower of Evil ” dizi setinden kamera arkası yayınlandı.

tvN’in yaklaşan Çarşamba-Perşembe draması “ Flower of Evil ”, senaryo okumaları ve dizi setinde sıkı çalışmaları gibi oyuncu kadrosunun kamera arkası görüntülerini yayınladı.

Flower of Evil” seri katil olan geçmişini saklayan Baek Hee Sung’un (Lee Joon Gi) ve bu durum hakkında şüphelenmeye başlayan karısı dedektif Cha Ji Won’un (Moon Chae Won) hikayesini anlatacak. Böylece kendilerini yüzleşmek istemedikleri bir gerçeğin önünde bulurlar. Etraflarında, korkunç aile geçmişiyle tek başına mücadele etmesi gereken seri katilin kızı Do Hae Soo (Jang Hee Jin) ve özel bir haber için her şeyi yapacak olan muhabir Kim Mu Jin (Seo Hyun Woo) var.

Yapım yönetmeni (PD) Kim Chul Gyu, “Bu senaryonun en büyük cazibesi özgünlüğü” dedi. Diziyi “Merak uyandıran gizem gerilim dış görünüşüne sahip bir melodrama” olarak nitelendirdi. Diğer oyuncular da şu şekilde duygularını dile getirdiler.

Lee Joon Gi, “ Senaryo beni iki ana karakterin aşk hikayesinin nasıl olacağına dair merak ettirdi,”
Moon Chae Won, “Bu dramatik ve derin bir konunun etrafında işlenen bir drama. ”

Jang Hee Jin, “En önemlisi, yönetmene çok güveniyordum. Ayrıca karakterin cazibesine kapıldım.

Lee Joon Gi ve Moon Chae Won, tvN’in 2017 draması “Criminal Minds” da birlikte oynadıktan üç yıl sonra yeniden melodram bir dizide buluşmanın heyecanını paylaştılar.

Lee Joon Gi, “Bu günün geleceğini asla bilmiyordum. Bence melodram türünün birçok farklı yönünü gösterebileceğiz. Çok çalışacağım ve harika bir hikaye ortaya çıkarmak için Moon Chae Won’a yardım edeceğim. ”

Moon Chae Won, “İlk kez evli bir çift ve bir anne rolünde oynadığım için merakla bekliyorum” dedi.

Flower of Evil ” bu Temmuz ayında yayınlanacak.

Kaynak: Soompi

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın