INTRUDER Kore Gerilim Filmi , 21 Mayıs’ta Vizyona Girecek

Kore Gerilim Filmi INTRUDER, 21 Mayıs’ta Vizyona Girecek.

Devam eden Covid-19 Pandemisi nedeniyle üç ay boyunca durulan Kore gişesi 21 Mayıs’ta “Intruder” gerilim filmini yayınlayacak.  Acemaker Movieworks tarafından dağıtılan filmin başrollerinde Song Ji Hyo ve Kim Mu Yeol  yer almaktadır.

Filmin konusu ise; son zamanlarda  Honest Candidate, The Gangster, The Cop, The Devil (2019) gibi yapımlarda görülen Kim Mu Yeol, kız kardeşinin çocukken kaybolmasının travmasından muzdarip başarılı bir mimar olan Seo Jin’i canlandırıyor.  Seo Jin, Song Ji Hyo’nun canlandırdığı 25 yıl sonra aniden geri dönen  kız kardeşinde gariplikler olduğunu düşünmeye başlar.

Şubat ayı ortalarında Güney Kore’de ciddileşen Covid-19’un patlak vermesinin ardından, kore gişesi muazzam bir darbe aldı. Sinemalar hiçbir zaman tamamen kapanmadı, ancak bazı yerler geçici olarak kapatıldı.

Intruder’in yayınlanması, piyasayı canlandırıp canlandırmayacağını görmek için büyük bir test olacak. Filmin başarısına bağlı olarak, önümüzdeki yaz sezonu için hızla yeni bir vizyon takvimi yayınlanacaktır

Kaynak:(1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın