Gong Hyo Jin, Cha Seung Won ile “Three Meals A Day” de Buluştu!

Gong Hyo Jin, “The Greatest Love” da ki partneri Cha Seung Won ile “Three Meals A Day” de Buluştu.

Gong Hyo Jin eve geldiğinde ve Cha Seung Won’u görünce, dramadaki karakterinin adıyla “Dok Go Jin!” Diyerek ona seslendi. Gong Hyo Jin’i iyi tanıyan Cha Seung Won ve Yoo Hae Jin, onu kucakladı.

Yoo Hae Jin, adanın etrafını Gong Hyo Jin’e gösterdi, ardından Gong Hyo Jin, “Açık havada yürüyüşe çıkmayı ve kamp yapmayı gerçekten seviyorum. İlerde böyle yaşamak istiyorum. Seul büyüdüğüm yer, ama bu tarz yerleri neden bu kadar sevdiğimi bilmiyorum. Ne zaman bir çekime gitsem hep çalıştığımı düşünürum, ama bu kez farklı. ” diyerek duygularını dile getirdi.

gong hyo jin 2

İlk kez Gong Hyo Jin ile tanıştığı için sessiz olan Son Ho Jun ile oturdu. Yoo Hae Jin, Son Ho Jun ile göz teması kurarak güldü. Yoo Hae Jin, Gong Hyo Jin’e “Utangaç değilsin, değil mi?” Diye sordu. ve Cha Seung Won şakalaşarak,“Utangaç olabilir. Tanımadığı insanlarla çok savaşıyor.” dedi.

Öğle yemeği yiyen Gong Hyo Jin, “Hatırlıyor musun? Drama çekerken sana ‘Hiç arkadaşın yok, değil mi? diye sormuştum.’” Cha Seung Won, “Ben ne söyledim?” dediğinde Gong Hyo Jin “Dedin ki,“ Bir tane var oda Yoo Hae Jin. ”Dedi. ardından Son Ho Jun,“ ‘Bende bir tane var.’ Çok dokunaklı” diye karşılık verdi.

Daha sonra Gong Hyo Jin ve “Three Meals A Day” kadrosu akşam yemeği için biraz protein elde etmek umuduyla balığa çıktı, ancak umdukları gibi olmadı ve eve elleri boş döndüler.

Biraz turp gören Gong Hyo Jin, kızarmış turp istediğini söyledi ve Cha Seung Won yemek yapmaya başladı. Gong Hyo Jin ne kadar iyi olduğuna şaşırdığını ifade etti ve Son Ho Jun, “Aslında doğru şekilde yersen et gibi düşünülebilir” dedi.

“Three Meals Day” Cuma günleri 21: 10’da yayınlanmaktadır.

Kaynak:(1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın