Choi Jin Hyuk Zombie Dedective Draması için Başrol Görüşmelerinde!

Choi Jin Hyuk ‘Zombie Dedective’ isimli yeni kore draması için başrol görüşmelerinde.

Aksiyon draması Rugal’ın tamamlanmasından hemen sonra aktör Choi Jin Hyuk’a, yaklaşan KBS2 serisi Zombie Detective için başrol teklifi götürüldü.

Zombie Dedective,  insan kimliği alan ve sıradan insanlar arasında yaşama mücadelesi veren zombilerin hayatta kalma hikayesini anlatacak.

Choi Jin Hyuk’a dağ başında saklanan ve geçmişiyle ilgili bir anısı olmayan erkek başrol rolü teklif edildi. Uyum sağlamak için becerilerini geliştiren ve konuşma kalıplarını bir insanı taklit edecek şekilde ayarlayan bir zombi. Bu zombi dört yıl sonra, ailesi veya arkadaşları olmayan bir cesetle karşılaşır. Cesetin kimliğini almaya karar verir. Daha sonra, özel bir araştırma firmasının CEO’su Kim Moo Young olarak çalıştığını öğrenir. Bu yeni kimliğine uyum sağlamaya çalışırken gizemli şeyleri çözme arayışına başlar.

Choi Jin Hyuk, aktör Lee Min Ho ve Park Shin Hye ile birlikte oynadığı 2013 draması The Heirs’deki (The Inheritors olarak da bilinir) rolüyle izleyicilerden tam not almıştı. Birçok projede, dikkat çeken oyunculuk becerilerini sergiledi. Yakın zamanda KBS2 kore draması Justice (2019) ve yukarıda bahsedilen webtoon tabanlı OCN suç serisi Rugal (2020) gibi projelerde başrol oynadı.

Zombie Detective, hem seksi hem de vahşi bir karizması ile talihsiz bir geçmişi olan ferahlatıcı ve eşsiz bir kurgusal karakteri tasvir ediyor. Yeni bir eğlence biçimi sunmayı amaçlıyor. Hikaye, The Producers’ın (2015) yönetmeni Shim Jae Hyun tarafından yönetilecek ve Ssunday Seoul’un (2006) senaristi Baek Eun Jin tarafından kaleme alınacak.

Kaynak: Kdramapal

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın