Block B Zico , P.O ve Girl’s Day Hyeri, Mina “ Amazing Saturday ” de!

Block B  Zico ve Girl’s Day Minah,  grup arkadaşları P.O ve Hyeri’nin davetiyle “Amazing Saturday” in son bölümüne konuk oldular!

 tvN”nin 16 Mayıs yayınında sunucu Boom, her iki grubun üyelerinin birlikte nasıl uzun yıllar geçirdiğini anlattı. Daha sonra Zico’ya P.O’nun gerçek kişiliğinin TV’deki kişiliğinden ne kadar farklı olduğunu sordu ve Zico şakacı bir cevap verdi, “P.O normalde çok fazla aegyo(şirin hareketler) yapar ve gerçek hayatta da çok sevimli, bence bu yönlerini Tv’de biraz daha ortaya çıkarabilir. ”

Block B  Zico şakacı bir dille devam etti, “İfadeleri biraz aşırı. ‘Ben iyi bir adamım’ imzası var.
P.O, utanınca sevimli bir ses çıkardı ve paltosunun arkasına saklandı. Herkesi bunun tam olarak bahsettikleri aşırı davranış olduğunu kanıtladı.Sunucu Boom ayrıca Minah’ın programa nasıl davet edildiğine dair bir hikayesi olduğunu belirtti. Minah, “Son zamanlarda, Hyeri’nin [şovun tahmin oyununda] sonuçları çok iyi değildi. Bu günlerde neden bu kadar kötü olduğunu sorduğumda kızdı ve “Daha iyisini yapabiliyorsan sen gel. Ayrıca işitmem gerçekten kötü. ” diye cevap verdi.

Sunucu ifadesiyle hemfikirdi ve  kahkahayla, “Bu konuda bir hikaye duymuştum. Bir hayrandan imza etkinliğinde adını altı kez tekrarlamasını istedi. Fan sonunda ona, “Lütfen kulaklarını temizle.” Dedi.

Hyeri, “Hayranlarımız bunu şimdi anlıyor. Kendine ait olmayan bir isim yazsa bile kabulleniyorlar. ” diye savundu.

Kaynak:(1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın