Taeyang, Min Hyo Rin ile Neden Evlenmek İstediğini Açıkladı!

Taeyang, Min Hyo Rin ile Neden Evlenmek İstediğini Açıkladı

BIGBANG’den Taeyang yaklaşmakta olan belgesel dizisinin heyecan verici bir ön gösterimini paylaştı.
 
14 Mayıs’ta, Taeyang’ın 215 gün boyunca  askere gittiği dönemden itibaren şarkıcıyı takip edecek olan ilk solo belgeseli “White Night” galasının öncesinde bir fragman yayınladı. Yaklaşan belgesel, izleyicilere Taeyang’ın 2017 solo albümü “White Night” ın yapımını ve yayınlanmasını, sonraki solo dünya turunu ve aktris Min Hyo Rin ile evliliğini gözler önüne serecek.

Yeni yayınlanan fragman, Taeyang’ın sanatçı olarak çalışmaya ve büyümeye devam etme arzusunu açıklamasıyla başlıyor. Ardından şarkıcının müziğe ve etkileyici çalışma ahlakına olan tutkusunu anlatıyor. Klip ayrıca izleyicilere yemek sevgisi ve açık sözlü kişiliği gibi yıldızın diğer özelliklerine bakış açısı getiriyor. Ayrıca dünya turu sırasında yaralandığı korkutucu bir olayı açıklıyor.

Taeyang, karısı Min Hyo Rin ile neden evlenmeye karar verdiğini de şöyle anlatıyor: “Şimdi bile, insan olarak değişmemi sağlayan yegane kişi.Ve bence bu değişiklikler beni her zaman daha iyi, daha olgun bir insana dönüştürüyor.Ben de düşündüm ki, ‘Ah, hayatımın geri kalanını bu kişiyle birlikte geçirmem gerek.'”

Fragmanın sonunda ise; “İnsanların gerçek benliğimi tanımasını ve görmesini istediğimi söylemek yerine, doğal yollarla kim olduğumu nasıl bir insan olduğumu görmelerinin iyi olacağını düşünüyorum.

“White Night” 18 Mayıs’ta yayınlanacak. Şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Kaynak:(1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın