2NE1 Üyeleri 11. Yıl Dönümü İçin Görüntülü Sohbetle Bir Araya Geldi!

2NE1 Üyeleri 11. Yıl Dönümü İçin Görüntülü Sohbetle Yeniden Bir Araya Geldi.

CL, 11’inci yıl dönümünü sanal bir buluşmayla kutlayan 2NE1 üyelerinin kalpleri ısıtan videosunu paylaştı!

CL, 11’inci yıl dönümünü sanal bir buluşmayla kutlayan 2NE1 üyelerinin kalpleri ısıtan videosunu paylaştı. 16 Mayıs’ta CL, Instagram’da “HAPPY 11th 2NE1 X BLACKJACK DAY” başlıklı yazıda görüntülü sohbet yoluyla yeniden bir araya gelen üyelerin sevimli bir videosunu  “Üyelerimiz Bom, Dara ve Minzy; BLACKJACK hayranlarımız; ve 2NE1’i seven herkese, her zaman teşekkür ederim. ” sözleriyle paylaştı.

Videoda CL, videonun neden sesle eşleşmediğini açıklamadan önce 11. yıl dönümleri olduğunu duyurdu. Şarkıcı gülerek şöyle açıklıyor: “Bu videoyu kaydetmediğimin farkında değildim.” Daha sonra diğer üyelere, hayranlarına bir şeyler söylemeleri için sırayla gelmelerini söyledi.

Park Bom, “11 yıl geçtiğine inanamıyorum. Biraz duygusal hissediyorum ve gerçekte de yeniden bir araya gelmemizi istiyorum.Umarım diğer tüm üyeler [solo aktivitelerinde] çok çalışırlar.Sizi bekleyeceğim. Hepinizi seviyorum.”

Sandara Park da benzer şekilde 2NE1 üyelerine olan sevgisini tutkuyla, “Hepiniz benim için çok çok kıymetlisiniz,  sizi çok seviyorum!”sözlerine CL; “Ağlama! Ağlamıyorsun, değil mi? ” dedi. Sandara Park’ın ağlamadığından emin olduktan sonra şöyle devam ediyor: “[Müzikal] bitmeden bir süre sonra buluşalım. Minzy’nin de yakında çıkacak single’ı var, o zaman da buluşalım. ”

Minzy , “Vay be, 11. yıl dönümümüz. Şimdi yirmili yaşlarımın sonlarındayım, ”CL’i“ Aman Tanrım!” haykırıyor. “11 yılın bu kadar çabuk geçeceğini bilmiyordum, ama böyle birlikte olabileceğimiz için mutluyum. 2NE1 sonsuza kadar! Sizi seviyorum!”

Son olarak CL, “Yılda en az bir kez bir araya gelebiliyorsak, yıl dönümümü bahanesiyle yüz yüze toplanmak isterdim, bu yüzden biraz üzgünüm. Kesinlikle bu ay [Sandara Park’ın] müzikal sona ermeden, Minzy’nin single’ı çıktığında bir araya gelelim. Ve ne olursa olsun, beraberliğimizden bu yana – ayrı olsak da, hayranlarımız ayrılığımızın üstünden uzun zaman geçtiği halde yıl dönümümüz de tebrik etmeye devam ediyorlar.  ”

CL devam ederken fark edilir bir şekilde duygusallaşıyor, “Tabii ki çok minnettarız. Hepimiz. Peki bunu nasıl bitirmeliyiz? 2NE1 ve BLACKJACK’lerimiz için mutlu yıllar. ”

Sandara Park’ın önerisiyle, üyeler çağrıyı grubun imzasıyla bitiriyor: “2NE1, NOLZA [haydi oynayalım!”]

2NE1 ve BLACKJACK’lerih 11. Yılı Kutlu Olsun! Videoya göz atabilirsiniz:

Kaynak: (1)

missy

Kendi halinde geçinip giden nev'i şahsına munhasır

Bir Cevap Yazın